Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Létezik nálatok "szünet"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Létezik nálatok "szünet"?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt,tök jól elvoltunk sétáltunk beszélgettünk,vagy messengeren vagy telefonon de egyszercsak valamiért nem keresett. Miután nem írt egy hétig, ráírtam(kicsit felháborodva) hogy mi ennek az oka?? (Tudja mit érzek iránta, eleinte a szavaiból én is azt hittem hogy ez kölcsönös). Na és az a válasz érkezett,hogy most nem tud új kapcsolatba belemenni mert jó most így neki. Kb 1 éve lett vége a kapcsolatának. És azóta zéró mind a üzengetés,hívás,takálka.


Az lenne a kérdésem,hogy most tényleg van hogy egy darabig szünet van és élvezitek az életet stb,vagy csak valami miatt nem kellek neki.



2021. máj. 21. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd a pi..ba semmi értelme vele foglalkozni.
2021. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Mind kettő lehet. Simán van olyan hogy egy hosszabb kapcsolat után, nem akar másikat, bizonytakan, vagy csak jól érzi így magát. Meg az is lehet hogy nem kellessuz neki. De nem mem mindegy amúgy? Nem ajar veled járni és kész.

Amúgy meg azon ne háborodj fek hogy egy hétig nem beszéltetek, mert ahogy értem te se kerested őt.

2021. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Létezik szünet, de egyrészt az sosem jó jel, másrészt az nem ez. A tiétek nem szünet, hanem megmondta hogy nem akar kapcsolatot. Persze szemétség volt ilyen sokáig húzni ha eddig játszadozott veled és benne volt az ismerkedésben, de nem tudsz semmit tenni, csak elfogadni és hagyni (a magad önbecsülése miatt is).


Olyan lehetséges, hogy visszatérnek emberek ha aktuálisan valami bajuk van (pl. magányosak, szomorúak, hiányzik nekik egy kis egó simogatás, stb.), aztán ha megadtad ami kellett nekik, eltűnnek ismét.

2021. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!