Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érez irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam , vagy van esélye hogy egynap a dolgok máshogy alakulnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok tanácsot szeretnék kérni tőletek. Van egy fiú akivel mindig összehozz az élet. Mindig történik valami ha egy helyen vagyunk. Például csók, bókolás stb.De utána egy ideig mindig hanyagol és utána megint visszajön hozzám . Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat de nem jutott előrébb a "kapcsolatunk". Látom rajta hogy nem tudja mit szeretne de azt is hogy valamit érez irántam.

2021. máj. 24. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél hamarabb hagyd a francba. Ebből jó nem fog kisülni.
2021. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez unalmas, kit érdekel az ilyen.
2021. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
52%
Szerinted mit akarhat tőled egy ivarérett fiatal krapek, aki e legyet is megdugná röptében? Lefogadom, hogy nem a pireneusi kőszáli kecskék krónikus hallójáratgyulladásáról szeretne infót szerezni.
2021. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!