Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kialakulhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kialakulhat szerelmi viszony osztálytársak között?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gimnáziumba járok, és egy lány megtetszett az osztályunkból. Már régebb óta figyelem, de úgy nem annyira úgy néztem rá. Viszont mostanában ez megváltozott. Így meséltem egyik haveromnak, hogy mi a helyzet, meg hogy mit érzek, és kinevetett. Azt mondta hogy iskolában soha nem szabad szerelemnek lennie, főleg nem osztálytársak között. Mert akkor az egész osztály csak a szerelmeseket nézi, meg ilyenekkel magyarázkodott. Amiben igaza van valamennyire, de mégiscsak fura… Konkrétan az iskolában heti 5 alkalommal ott vagyok, velem egykorúakkal és máshol aligha alakulhatna ki szerelem így suliidőben.

Ebben a tanévre ezt a témát szerintem jegelem, és ha még szeptemberre úgyanígy megmarad az érzés, akkor talán jobban elkezdek gondolkodni a barátom mondatain.


Addig is érdekelne hogy ti mit gondoltok? Szerintetek lehet osztálytársak között szerelem? Ha esetleg neked volt, akkor milyen volt? Zavart az osztály mindig rátok szegeződő tekintete? Érdekelne a véleményetek.



2021. máj. 25. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért ne alakulhatna ki? Ha épp nem felfaljátok egymást az osztály előtt, akkor senkit nem fog zavarni. És szakítani nem csak a másik halálának kívánásával lehet, így az sem indok, hogy utána meg kerülgetitek egymást.
2021. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze, hogy lehet szerelem osztálytársak között...úgy ahogy iskolatársak-és néhány évnyi korkülönbséggel rendelkező emberek között is simán lehet.

Nekem személyes tapasztalat ugyan annyiban merül ki, hogy tetszett egy srác 9.osztályban, aki az osztálytársam volt és ezt tudták is nagyon sokan (a srác is), de az sem volt komolyabb, pusztán fellángolás.

Néhányszor ugrattak az osztálytársak azzal, hogy "ott jön ő...", viszont ha fél vállról se veszed az ilyen dolgokat, akkor egy idő után megunják a "szólongatást".

Ha közted és a lány között kialakul a szerelmi viszony, akkor se törődj azzal, hogy rátok néznek állandóan a tagok (már ha rátok fognak...ahogy az ember idősödik úgy ezt a "másoknak szólongató" szokást is elhagyja többnyire).

A lényeg az legyen majd, hogy a kapcsolatotok működjön.

2021. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztályomban két pár is volt, és egyiküknél sem végződött rosszul a dolog. A többieknek az első két nap érdekes volt, hogy együtt látták őket, aztán már észre se vették. Sokan mondják, hogy nem érdemes osztálytárssal összejönni, de a saját tapasztalatok azt mutatják, hogy simán lehetséges.:)
2021. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2021. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor jövőre megpróbálkozok. Mondom, én kicsit a többi embertől tartok, de igazából nem is tudom hogy miért. Ha tényleg igaz a szerelem, akkor nem fog érdekelni senki más véleménye, csak a lány. És ha már meg fogják szokni, azt hogy együtt vagyunk akkor már nem fognak annyira szemlélődni rajtunk. Köszi mindenkinek!
2021. máj. 25. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! :)
2021. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom neked milyen az osztályod, de sztm ez a nézzük a szerelmespárt dolog, kicsit gyerekes... Vagy legalábbis a mi osztályunkba 100% hogy nem bámulnánk őket. Meg van olyan osztálytársam aki felsőbbévessel jár, ő is bent szokott lenni az osztályba, és csókoloóznak is, de nem bámuljuk őket.
2021. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, az én osztályom még kicsit éretlenebb. 9. osztályosok vagyunk, és még mindenki egy kicsit gyerekes. Egyenlőre a dolog az jövőre lesz aktuális, és azért 10.-re már kicsit érettebbek lesznek az emberek, de most még jelenleg biztos hogy nézegetnének. Nem tudom te pontosan (7.) hanyadik osztályba jársz, de 9.-ben még nálunk vannak ilyenek.
2021. máj. 26. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem tudom én 11.es vagyok és nálunk is volt egy pár 10. óta. Ők nem tartották be ezeket amiket fentebb írtak és nem is végződött jól nemrég szakítottak. A fiúk egyből a srác mellé álltak és nem szép szavak mondanak a lányra...

17L

2021. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én egy osztályba járok a barátommal, már osztálytársak voltunk mikor összejöttünk és nekünk működik. Az osztályunk bár elég pletykás és szoktak minket bámulni, kérdezgetni, stb. ez engem néha zavar de annyira nem érdekel és a páromat se zavarja. Szóval szerintem lehet osztályon belül kapcsolat, sőt külön jő hogy minden nap találkoztok. Sok sikert a lányhoz!
2021. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!