Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy többet érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy többet érez irántam, mint szimpla osztálytársi viszony?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Az lenne a kérdésem,hogy vajon tetszhetek az osztálytársamnak?

Úgy ismertem meg,hogy ötödik osztályban jött a mi osztályunkba és eleinte nekem nagyon tetszett,a stílusa,a felfogása és úgy egész ő maga.

De mára már valahogy ez elmúlt.Még mindig helyesnek tartom de már nem tetszik.

Úgy hatodik elején jöttem rá,hogy már nem is tetszik és azóta egyszer sem beszéltünk a szián vagy a "Milyen óra lesz most?"-on kívül.

Viszont ezen a héten eléggé furcsa volt.Minden szünetben kereste a társaságomat,ha valami csoportos feladat volt mindig engem választott és órán rengeteget nézett.De nem úgy,hogy odanézek és akkor ő elkapja a fejét hanem odanézek és továbbra is néz és elpirul:)

Amiből arra következtetek,hogy tetszhetek neki az az,hogy egyik nap mögém állt és hátulról átkarolta a derekam és mondott valamit csak azt nem értettem,mert nagy volt a hangzavar.És mindezt úgy csinálta,hogy az öfőnk ott állt mellettünk fél méterre és mindent látott.De hát mivel nekem nem tetszik,ezért ellöktem magamtól és láttam,hogy rosszul esett neki de nem szerettem volna ha mások félreértettek volna bármit is.És hab a tortán,hogy következő óra után odajött hozzám(hozzáteszem ott volt mellettem 4 barátnőm) és megfogta a kezem és nem engedte,hogy elengedjem a kezét.Közben a telefonom ott volt a másik kezemben és látta,hogy ki a hátterem(egyébként a hátterem a kedvenc énekesem) és hát ugye ő csak azt látta,hogy egy fiú az és látszott rajta,hogy akkor úgy lelkiekben eléggé összetört.

Igazán aranyos,hogy így keresi a társaságom de nekem ugye nem tetszik és ezt már kicsit nyomulásnak érzem.


A kérdésem,hogy szerintetek többet érez irántam?

Elnézést,hogy ilyen hosszúra sikeredett:/



2016. ápr. 9. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Fülig beléd van zúgva :) Ha elutasítod, akkor 4szemközt tedd, ne alázd meg a barátnőid és az osztály előtt, ne tedd nevetségessé szegényt. Finoman magyarázd el neki, hogy ez nem pálya.
2016. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm válaszod!:)
2016. ápr. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!