Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen általános sulis szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen általános sulis szerelmi story-aitok/tapasztalatok vannak (nektek)?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen volt másoknak, tudást gyüjtök

#szerelem #tapasztalat #“Kapcsolat”
2021. máj. 25. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok, mert az általános sulimban egy életképes kapcsolatot se láttam, ami nem is csoda, hiszen még a nyolcadikosok között is csak minimális azok száma, akik képesek egy normális kapcsolatot fenntartani.
2021. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Amikor én 6.ba járta beledzerettem egy srácba aztán se szo se beszéd odajött hozzám amikor kb. Már 2 hónapja rola álmodoztamés mondta hogy gyülol engem és hogy utal amiert ő és a legjobb baratnőm koze alltam


Aztán kb. 2 héttwl kesőbb azt mondtak állitolag hogy a legjobb barimom talalta csak ki az egészet. Ugy hogy ja

2021. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy értem azt hogy ő és a srác koze ylltam mert már nem akart gelem baratkozni


Ui de am csak neki mondtam el hogy szerettem azt a srácot. De nem tudtam hogy ő is xd

2021. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!