Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly ősszel kezdtem el messengeren beszélgetni az egyik osztálytársammal. Később szerelmet vallottam neki, de visszautasított, maradtunk barátok. Egyre többet kezdtünk el személyesen is beszélgetni, jó barátok lettünk. Aztán márciusban elkezdett apróbb jeleket adni. Előszőr csak chatben, utána már személyesen is. Nagyon sokat szoktunk szemezni is. Tegnap elkérte a házit tőlem. Ma pedig a legjobb barátjának mondta hogy: ... elküldte a házit innen is puszilom, szeretem. Persze akkor mondta amikor nem voltam a közelébe és csak a legjobb barátnőim hallották.

Szerintetek mit akarhat?

Már összezavarodtam. L


2021. máj. 27. 18:59
 1/6 A kérdező kommentje:
És nagyon sokszor megvéd a többiektől.
2021. máj. 27. 19:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már egyszer visszautasított, akkor csak barátként tekint rád. Persze lehet, hogy azóta megváltozott a véleménye. Légy nyitott, de nem hinném, hogy jó ötlet lenne rákérdezni a dologra. Esetleg adj kisebb jeleket, ha nem reagálja le, akkor pedig hagyd.
2021. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%
visszautasított ergo nem szerelmes beléd. valszeg nem lett beléd szerelmes sem mert nem valószínű de lehet rájött hogy te egy könnyű szexpartner/barátság extrákkal partner lehetsz de félénk a csávó és nem tudja pontosan mit csináljon ezért próbálja felélszteni benned a régi szerelmet hogy előnyből indulhasson :) szal csak egy punci vagy neki
2021. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Sziasztok! Tavaly ősszel kezdtem el messengeren beszélgetni az egyik osztálytársammal. Később szerelmet vallottam neki, de visszautasított, maradtunk barátok"


Baratom. Ha egy csaj friendzone-ol, onnan nincs kiut az maga a fekete lyuk.


Kar remenykedni.

2021. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a kérdező egy csaj kedves utolsó... a story sántít általában egy csávó nem játszadozik egy csajjal így csak ha csúnya
2021. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"egy csávó nem játszadozik egy csajjal így csak ha csúnya"

Év poénja.

2021. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!