Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátnőmbe!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe! Mit csináljak??

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, és biszexuális. Ő szerelmes most egy fiúba, de előző héten csókolóztunk, de az csak viccből elvileg, de szerintem tetszett neki. Most hétvégén fogok náluk aludni, szerintetek újra megcsókoljam? Vagy mit csináljak? Nem fogja azt hinni, hogy viccből csinálom? És az instagram posztjainál mindig a szájánál jelöl meg.
2021. jún. 1. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem csókold meg megint, ha majd náluk alszol. Simogasd is meg, túrj bele a hajába, de ne siesd el, ne tűnj túl tolakodónak és erőszakosnak. Ha sietsz, akkor magaddal is kiszúrsz, hiszen magadnak is időt kell hagyni, hogy hozzászokj a furcsa helyzethez. De ezt mindenképp tedd meg szerintem, amit írtam.
2021. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tippet!
2021. jún. 1. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Nálam a szerencsepuszi taktikája vált be anno :)

A következő a lényeg: vedd a kezedbe a kis kezét, nyisd ki, adj egy puszit a tenyerébe, és mondd neki, hogy tegye el jól,szerencsét hoz!

2021. jún. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!