Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy viszonzatlan szerelem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy viszonzatlan szerelem, fellángolás mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
Megegyeztünk abban, hogy idővel szeretnénk barátok lenni, de közösen abban maradtunk, hogy egy ideig az érzések rendeződése miatt nem tartjuk a kapcsolatot. Szerintetek mennyi idő fog kelleni, hogy intenzív érzések nélkül barátságként folytatódjon tovább a történet?
2021. jún. 7. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem változó, hogy ez így működik-e. Voltam szerelmes egy csajba, aki aztán néhány randi után elutasított. Utána megszakadt a kapcsolat. 2 év után aztán véletlenül összefutottunk. Akkor már rendeződtek bennem a dolgok és tudtam rá semlegesen tekinteni és tudtunk úgy beszélgetni mint két ismerős. Ehhez viszont kellett az a 2 év távolság. Barátnak maradni és tartani a kapcsolatot szerintem semmiképpen nem jó ötlet, mert úgy nem tudnak csillapodni az érzéseid.
2021. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

"rendeződtek bennem a dolgok és tudtam rá semlegesen tekinteni és tudtunk úgy beszélgetni mint két ismerős"


Ezt egy percig se hidd el az elsonek kerdezo.


Ilyen nem letezik.


A valaszolo nagy valoszinuseggel erosen elnyomja az erzelmeit a csaj irant, vagy maganak kamuzik vagy ide kamuzik.


Ha valaki nagyon megtetszett neked a kozel multban, sosem fogsz ugy tekinte ra mint egy teljesen ismeretlen atlagos emberre aki irant semmilyen vonzalmat nem erzel.


Megegyszer mondom, ez mese.


De az hogy te magadnak mit akarsz behazudni, milyen erzest akarsz elnyomni, azt te dontod el.

2021. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
#2 Akkor tudd jobban helyettem hogy én hogy érzek :D
2021. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2, az, hogy nálad ez így működik, még nem azt jelenti, hogy másnál is így fog. Vagy 1 évig tepertem egy lány után. Mindketten szerelmesek voltunk, de sosem voltunk egy pár, csak néha összefeküdtünk. Végül mikor észrevettem, hogy tovább nincs értelme folytatnom, eltávolodtam. 2 évvel később felkerestem, és azóta is nagyon jókat beszélgetünk, jó barátok maradtunk.
2021. jún. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!