Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mások nem félnek, hogy belesze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások nem félnek, hogy beleszeretnek valakibe?

Figyelt kérdés

Egyszer nagyon szerelmes voltam egy lányba és nagyon nyomasztó volt, hogy nem láthatom többet. Most viszont randizgatok egy lánnyal, de nekem nagyon úgy tünik, hogy csak szexet akar tőlem. Aminek nyilván örülök, de lehet, hogy egy idő után beleszeretek... És ő ezt nem valószinü, hogy viszonozni fogja.

Megosztanátok valami tapasztalatot ezzel kapcsolatban?



2021. jún. 15. 14:29
 1/5 anonim válasza:
100%
Én a helyedben tisztáznám,hogy ki mire vágyik a kapcsolattól, hogy ne legyen fölösleges csalódás egyik oldalon sem.
2021. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Hova fajult a világ... :)

A pasik panaszkodnak, hogy a nő csak szexet akar :)))

2021. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem mondtuk ki, hogy tetszünk egymásnak és még csók sem volt. De már tapitható a kémia köztünk.
2021. jún. 15. 14:40
 4/5 A kérdező kommentje:

Valahogy igy érzem most magam [link]

Remélem müködik a link xD

2021. jún. 15. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Néhány találkozás, beszélgetés, kézfogás eldönti melyikőtök mit érez, vagy mire kapható.

Miért kellene félned, hogy idővel kiábrándul belőled? Ha tetszik, tegyél az ellen, hogy kiábránduljon. Nemcsak a fiúk (férfiak) kiváltsága, hogy a szimpatikus féllel szexre vágynak. A helyedben én közelebbi kapcsolatot alakítanék ki vele.

Ffi.

2021. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!