Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem elfog múlni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem elfog múlni? Nektek is vannak ilyen fiatalon ilyen erzelmeitek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Az első szerelem egészen fiatalon ért 13-14 éves voltam általános iskolai osztálytárs. Számomra ő már akkor egy fontos személy volt, mert azon kivűl, hogy első szerelem egy nehéz időszakon segített át mert akkor halt meg az apukám. Ahogy vége lett az általános iskolának a kapcsolat megszakadt. Szakítottunk, de nem haragban váltunk el. Ennyi év után most kezdtem el egyre többszor gondolni rá, hogy mennyire hiányzik és még mindig szeretem. Nekem azóta nincs senkim, neki van baratnője, aminek én alapjáraton örulok és nem akarnám elrontani. Úgy erzem mindenkiben őt keresem akamilyen fiatalon is ismertem meg.

Szerintetek miert kotodok hozza ennyire?



2021. jún. 15. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első szerelem soha sem múlt el. Oviba is együtt jártunk, általánosba mikor már kicsit nagyobbak voltunk akkor már jobban kimutattuk hogy tetszenek egymásnak. Gimiben már ritkábban találkoztunk, viszont részemről semmi sem változott. Volt már 2 barátom, de valahogy soha sem tudtam őt elfelejteni. Mindenkit hozzá hasonlítottam, ezért is nem tartott sokáig egyik kapcsolatom sem. Egyszerűen nem tudtam úgy együtt lenni valakivel, hogy közben úgy éreztem hogy a szívem mélyén mást szeretek. Nem tudom hogy van e barátnője, már azt se tudom hogy mennyit változott a személyisége. Valahogy mindig hozzá menekülök a gondolataimban.

Azt hogy elmúlik e egyszer, nem tudom. Nagyon remélem hogy igen, mert annak az esélye hogy összejöjjek a sráccal nagyon kicsi.

2021. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Mintha a saját szavaimat hallanám. Mindenkit hozzá hadonlítok én is. Keresem bennük azt a megértést, ami benne volt.
2021. jún. 15. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen természetes dolog. Komoly hatással volt rád, ráadásul elég fiatalon, szóval minden pasit hozzá hasonlítassz. Elmúlni szerintem nem fog, az első nagy szerelemre mindenki emlékszik élete végéig, de azzal javíthatsz a helyzeten, ha elkezdessz másokkal is ismerkedni. Idővel rá fogsz jönni, hogy van más jó fiú is a világon.:)
2021. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!
2021. jún. 15. 22:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!