Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam szerelmes kb 3 evig.A sráctol fuggott az egesz eletem. Neki akartam megfelelni de sose voltam eleg jo. Miutan nem talalkoztunk elmultak az erzesek kb 1 evre ra. Meg mindig kotodom hozza de mar nem ugy es nem is jonnek vele ossze.

Miota ez tortent nem tudok szerelmes lenni. Senkihez nem vonzodom ugy. Csok kozbe se erzek semmit. Elveszett vagyok. Nem tudok donteni semmiben es nem tudom ki vagyok. Nem szeretnem hogy barki szeressen.


Miért nem tudok szerelmes lenni?Mi lehet az oka?És ez kb meddig lesz így?

(Kérlek ha gyülölködő megjegyzésed van kivételesen hanyagold a leírását)


2021. jún. 17. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egyáltalán olyan, akibe szerelmes akarsz lenni és működne is? Mert ha nem akkor felesleges ezen gondolkozni.

Az érzelmeidet (pláne a szerelem érzését) nem te irányítod. Majd jön valaki, akivel érezni fogod.

2021. jún. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik lehetséges magyarázat, hogy nem a megfelelő partnerekkel csókolóztál, ezért nem éreztél semmit. Ettől függetlenül szerintem egy pszichológus sokkal többet tudna segíteni, mint bárki más ezen a platformon. Kitartás!:)
2021. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1#: Volt olyan akibe igen

2#: Valoszinu

Koszonom a valaszokat<3

2021. jún. 17. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy sosem voltál elég jó?? Miért ne lennél kevés bárkihez is??
2021. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell keresni a szerelmet hidd el akkor és ott talál rád mikor nem is gondolnád.

Nem szabad így gondolkodni az élet örökké tartogat meglepetéseket. Ne másnak akarj megfelelni tedd amit szeretnél nem szolgáló ja vagy másnak. Olyannak szeressenek amilyen vagy és ne engedd,hogy más változtatni akarjon a természetesen Téged így fogadjon el ha nem tetszik engedd el. 55F.

2021. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!