Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lépjek én vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lépjek én vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 19 éves srác, akivel már néhány éve haverok vagyunk, néha beszélgetünk és az alapján nagyon szimpatikus nekem. Elvétve szokott bókolni nekem, elköszönésnél pedig megölel. De szerintem ezt szimplán barátilag teszi. Arra gondoltam, hogy mivel már úgyis elballagott elhívom valahova találkozni, de nem akarok nyomulni. Mert gondolom, ha akarna valamit akkor lépne. Vagy legalább írna nekem.

Szóval az a kérdésem, hogy szerintetek próbáljak meg én lépni?



2021. jún. 28. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Hívjam el valahova.
Hagyjam a fenébe.
25 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor mindenféleképpen lépj!
2021. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lépj!
2021. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, ha te kezdeményeznél valamit, túl nyomulós lennél, az nem akarsz lenni. De ha nem vagy nyomulós, akkor a másik lehetőség már csak az, hogy hagyod a fenébe? Miért nincs.. egy opció, ahol kezdeményezel, és nem vagy nyomulós? Ilyet miért nem találsz ki? Miért nem akarsz nyomulós lenni? Ha elutasít, mi történne, ha nyomulós lennél vele?
2021. jún. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!