Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki ?

Figyelt kérdés
Csak azért írom ki mert ilyen udvarlási technikáról még eddig csak olvastam és nem vagyok benne biztos hogy ténylegesen bejövök-e neki. Egy baràti társasággal voltunk és ő elmesélte hogy én adtam neki egy becenevet de egyből nem esett le nekem hogy kiről beszél csak aztán rám nézett és nagyjából sejtettem a dolgot de még most sem értem miért mesélte el ezt a haverjai előtt. Meg amikor ő felrakta a lábát egy székre akkor megkérdezte hogy én nem szeretném-e. Aztán amikor ettünk egész közel húzódott hozzám. Majd később amikor figyeltem mit mond akkor egyszer csak oda szól: valami megcsípte a nyakad, de csak így a semmiből. Rendkívül furcsa udvarlási szokás ez😅 Ja meg megszólal hogy van angolul az hogy kolbász és én így néztem 😂

2021. júl. 11. 10:39
 1/4 Bory_Gilmore ***** válasza:
100%

Háááát...szerintem ez nem udvarlás. Bocsi. Ezek azért túl hétköznapinak tűnnek nekem. De persze lehet hogy tévedek. Vagy nem udvarol, vagy csak nagyon béna, ami jó jel, mert akkor nem sokszor csinálta (tehát nem falja a pasikat)

:)

2021. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bory_Gilmore ***** válasza:
73%
Vagy nőket? Nem írtál nemeket XD
2021. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen azt már ő is mondta hogy nem túl jártas az udvárlási technikákat illetően.
2021. júl. 11. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még távolabb áll az udvarlástól, de ha az akár lenni akkor van még mit gyakorolnia
2021. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!