Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 19éves leszek nyáron, de még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19éves leszek nyáron, de még sose volt barátom, szerelmes se voltam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alapból borzasztó önbizalom hiányos lány vagyok, szóval hiába mondják az ellenkezőjét,én egyáltalán nem látom magam szépnek.

Otthon is naponta megkapom anyukámtol, hogy gyűlől, és megbánta hogy megszült.

Legjobb barátaim nincsenek, sose lettem senkinek se az első.

Szóval ezért szeretnék mar nagyon valakit, akinek ténylegesen én vagyok az első, és szeret. De olyan mintha taszítanám őket, mert egy sráccal se beszélek. (2kocka osztálytársammal igen, de azoknak vannak baratnőik.)

Szóval valami tanács?


2019. márc. 3. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hobbi, diákmunka, iskola, hajrá
2019. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Akàr itt internet is . 20f ha akarod ismerkedhetünk.
2019. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
nem késtél se semmiről
2019. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

A mai világban sokszor van hogy a szülő bántja a gyerekét és ez fordítva is igaz.

Szerintem egyáltalán nem helyénvaló, az ahogyan beszél veled.

Tudom hogy nehéz, de el kell engedd a füled mellett az ilyen dolgokat.

Meg kell tanulnod mi a fontos és mi jelentéktelen.

A jelentéktelen dolgokat szépen kiszórod.

Az önbizalomhiányt lehet fejleszteni.

Neten olvasgass utána és tedd meg a lépéseket!

Az hogy nem volt barátod még 19 évesen az nem gáz, ha valaki emiatt piszkálna téged, akkor ő gáz.

Az én barátom 21 éves és nem volt még barátnője.

Hidd el, idővel te is megtalálod a párod és ne azért akarj valakit magad mellé, hogy fontos legyél valakinek.

Valószínűleg másabb gondolkodásod van, másabb stílusod van mint a környezet, illetve a korodbelieknek és ezért nem nagyon vagy nekik szimpatikus.

Mivel önbizalomhiányos vagy, így én a neten valói ismerkedést ajánlom neked.

Aztán ahogy fejlődsz, érezni fogod hogy tudsz személyesen is ismerkedni.(Igaz sokadik próbálkozásra sikerül, de kitartónak kell lenni)

A lényeg, hogy fogadd el magad és utána mások is szívesebben fognak veled foglalkozni.

A hibáidat javítsd ki.

Stb...

Sok sikert!😉

2019. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy megválaszolgatod a nyomorult kisfiúk privát üzenetét az oldalon, különösen óvatosan bánj édesmézessel. Sajnos mentális beteg szegény. Wihihi
2019. márc. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha még kisfiúk írnanak XDD De ilyen 40+felettiek irkálnak xdd
2019. márc. 4. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas xddd
2019. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mintha a kortárs költőknek válaszolnál...
2019. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!