Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék csókolózni a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék csókolózni a barátommal. Nem tudom, hogy ő benne lenne e, szerintem igen, de nem merek én kezdeni. Tippek?

Figyelt kérdés
Csókolózni szeretnék

2021. júl. 16. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Csókold meg mondjuk
2021. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem nagy dolog. Fiúknál még egyszerűbb is, mert kisebb eséllyel utasít el. Ha mondjuk beszélgettek valahol és közel ültök egymáshoz, ha jónak tartod az időzítést nézz mélyen a szemébe és kezdj kicsit közelebb hajolni felé, de csak lassan. Ha ő is így tesz akkor hurrá, van egy csókod, ha nem akkor sem túl gáz a szitu.
2021. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Kapd le
2021. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Amikor közel vagytok egymáshoz neked elég lesz egy szájra adott puszi is csak ne kapkodj… utána adni fogja magát .
2021. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod akkor pedig egyszer el kell kezdeni... Ha ő nem kezdeményez akkor kezdeményezz te. A 4-es válaszoló jól írja ne támadd le egyből a csókkal mert azzal elijesztheted őt, hanem elég elkezdeni egy szájra puszival a folytatás adni fogja magát
2021. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Légy merész. Nekem mindig jól esett eddig, ha egy nő meg akart csókolni.


Ha meg ez nem megy, mondd neki, hogy te már szívesen csókolóznál, és ennyi.

2021. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a barátod, ezért valószínűleg ő is szeretné. Amúgy ezt nem kérdezgetni kell, hanem csinálni. Ha nem mered/akarod rögtön megcsókolni csak adj neki előszőr puszit.
2021. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha már többször találkoztatok és mindig minden rendben volt, akkor szinte biztos, hogy ő is szeretné. Egy közelebbi pillanatban, vagy akár elköszönéskor is megpróbálhatod.

Egyet ne felejts el! Ha most nem akar veled csókolózni, akkor csak barátként tekint rád, vagyis később sem fog változni a helyzet. Semmit sem veszíthetsz.

2021. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Meg fogok próbálkozni <3

2021. júl. 17. 09:46
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd meséld el mi lett :D
2021. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!