Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell csókolózni? Még...

Hogy kell csókolózni? Még soha nem csókolóztam, és nagyon félek hogy mi lesz a béna leszek. A barátommal nem rég vagyunk együtt, és nemsokára meg fog történni az első csók. Mit kell csinálni? Hogy kell csinálni? 14 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 19:39
 1/3 anonim válasza:
0%
Én honnan tudjam?:D Csak 12 vok
2013. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bazeg elsőXXD


lány vagy

kinyitod a szádat és kalimpálsz.. mármint nyelvvel:D kézzel is mehet, csak az komikusan néz ki:D


nem kell aggódni, az első csókban az a romantikus, hogy béna:D ha normális a pasi, akkor csak plusz aranyosnak fog tartani, ha picit bénázol:D


arra figyelj, hogy ne nyálazz össze mindent, meg csak vákumnál nyisd a szádat (mm hülyén veszi ki magát, ha a másik fél nem nyitja a száját, te meg összenyalod:D)

2013. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!Lány vagyok én is 14 mint te,én is úgyanzet szeretném megtenni de félek úgyanúgy hogy elbénázom.


Na figyú elöszőr is ha kőzel űlsz mellette vagy álsz vagy mit tom én és jónak látod a pillanatot(vagy hogy mondják😃) akkor csak simán megcsókólod,a nyelves csókót azt még hanyagoljad,az majd jőhet később.De hogy-hogy kell csókólozni,azt először ki kell tapasztalnod.Ha elbénázod a csókót az még nem gond szerintem mert az lesz az elsó csókód.


Nem vagy egyedül ezzel.


Szólj ha sikerült és szurkolni fogok neked😄.

2021. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!