Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és szeretnék...

17 éves vagyok és szeretnék élőben fogadni a bet365-ön. Mit kell ehhez létrehoznom/csinálnom?

Figyelt kérdés

Légyszíves mellőzzétek azt hogy még nem vagyok 18 és hogy csak elvesztem a pénzt.


Köszi!


2011. szept. 16. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
elvileg regisztrálnod kell az oldalon és egy banknál is, a bankon lévő számládat össze kell kötnöd az oldallal, gyakorlatilag annyi, hogy innen utalod át a játékhoz a pénzt.
2011. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit mellőzni, minden oldal szabályzatában benne van, hogy csak 18 éven felülieknek. Kamu adatokkal regelsz -csalás bűntette- , nyersz esetleg, és nem kapod meg a nyereményed + még meg is büntetnek!
2011. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólj apádnak, hogy regisztráljon ő.
2011. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kamu adatokkal ne regisztrálj, mert szinte biztos, hogy nem kapod meg a pénzt. Úgyhogy én is azt tudom javasolni, hogy szülő/idősebb testvér adataival regisztrálsz. Persze beszéld meg velük.
2011. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

de ha a bank bemószerol a fogadóirodában, akkor nem fizetik ki a nyereményedet.


ugyanis, a bank ismari a szül adataidat, és ezt mindig egyeztetik akkor, ha sportfogadás céllal utalsz (van olyan bank, aki alapból nem utal ilyen helyekre, be kell menned és igazolnod az életkorodat, csak az után)


vagy fizethetsz be más kártyájáról, MB accjáról, de az felettéb gyanús lesz, és akkor azt kéri a fogadóiroda, hogy küldj egy fényképet a személyidről. aztán, ha nem tetszik nekik rajta valami, nem fizetnek ki.

2011. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bet 365 útmutató:

Kiskorúak szerencsejátéka

A 18 éven aluli személyek szerencsejátékkal kapcsolatos tevékenységeit a törvény tiltja és a bet365 rendkívül komolyan veszi az erre vonatkozó kötelezettségeit. Ügyfeleink életkorát elektronikusan ellenőrizzük és dokumentumaikról biztonsági másolatot is bekérhetünk. Amennyiben észrevesszük, hogy egy 18 év alatti személy az oldalt használja, úgy a játékos minden nyereményét töröljük és az esetet jelenthetjük az illetékes hatóságoknak.


Szóval csak óvatosan ;)

2013. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!