Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ismerkedek egy lányal ő 17 én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcell0001 kérdése:

Ismerkedek egy lányal ő 17 én 21 és azt mondta zavarja a korkülönbség mert más gondolkodásunk van hogyan tudnám bizonyítani hogy működhet ez ?

Figyelt kérdés
Nyilván többet találkozunk beszélünk sokat stb de ezeken az alap dolgokon felül

2021. júl. 26. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ mit ért azalatt hogy más a gondolkodásotok?

Csak mert ha imponálna neki hogy te komolyan gondolod,akkor mondhatod neki azt is,hogy lehet most neccesnek tűnik a korkülönbség,de 3 év múlva ő már 20 lesz,te pedig 24...úgy már egyáltalán nem vészes a különbség...de 10 év múlva pedig teljesen ideális,ő 27 te 31...

Vannak 40 évesek,akik 20 évessel kezdenek...ott nagy a korkülönbség,nem nálatok!

2021. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Mi így ismerkedtünk meg 6 éve. Azóta megkérte a kezem és van egy saját otthonunk.

Viszont ha ő úgy gondolja hogy máshogy gondolkodtok, az egy gyenge kifogás. Miért nem kérdezed meg, miben más a gondolkodásotok?

2021. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Énis igy gondolom hogy ez nem gond idővel ez változik csak nem szeretném elveszíteni ennyi miatt
2021. júl. 27. 23:50
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha eleve ezt gondolja hogy a gondolkodásotok más, akkor nem a korkülönbséggel lesz a baj, hanem más az érzelmi intelligenciátok/lehet éretlenebbnek gondol. Ezt vele kellene tisztázni. Nekem volt idősebb partnerem és sosem találkoztam még ilyen kifogással
2021. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Én úgy gondolom nem akarja ezt az egészet
2021. júl. 28. 17:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!