Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 fiú tetszik! mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiú tetszik! mit csináljak?

Figyelt kérdés

nevezzük az egyiket x- nek a másikat pedig y-nak



szóval x az egyik exem, y pedig a volt szomszédom akivel egy suliba járok, és egy osztályba!(x-el is egy suliba jártam tavaly, és ő egy évvel fölöttem van) x volt az első komoly kapcsolatom, de 5-6 hónapja szakítottunk (közös döntés volt, ha ez számít) és ez a pár hónap alatt nem tudtam túltenni magam rajta! és x is szeret, de y ma rám írt hogy találkozni szeretne velem, mert valami komolyat szeretne mondani! x-hez még mindig kötődök érzelmileg! de y is nagyon jó de y-nal még nem vagyunk együtt..És attól félek, hogy az a komoly dolog amiről beszélni szeretne az az érzései! és ugye mint mondtam már érzelmileg kötődök x-hez, de y se akarom megbántani...(és onnan tudom h sztm az érzéseiről akar beszélni y hogy az elmúlt 1 hónapban minden hétvégén találkoztunk!és furcsán kedves velem, de x-el vasárnap összefutottam, amikor y-al voltam, és amikor meglátom x-et akkor olyan elmondhatatlanul furcsa érzés fog meg jó értelemben furcsa érzés)(ja és egyébként x_nek skorpió a horoszkópja,y-nak pedig bika, és nekem is skorpió, ha ez segít valamennyit!) na de a kérdés az ez: lehet egy ember egyszerre 2 emberbe szerelmes? és mért érzem ezt amikor x-el találkozok? és mit mondjak y-nak ha tényleg arról akar beszélni mint amit írtam??

köszi hogy végig olvastad, és a segítségeket is!



2021. júl. 27. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
X és Y kuka. Keress egy Z-t. 🤷‍♂️
2021. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó kedvvel mennél el y-nal találkozni, akkor menj el vele és x-szet hagyd. Ha nem jó érzéssel mennél el, akkor beszélgess x-szel és jöjjetek össze újra. Ennyi.

Amúgy csak halkan mondom, hogy a fiúknak ne beszélj erről a horoszkópos dologról, mert ha ezt megtudják, mindketten ott fognak hagyni.

2021. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utcsó! köszi
2021. júl. 27. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Az x-szel való szakításnak valami oka volt. A közös megegyezést melyikőtök indítványozta? Ha Te, akkor gondolod, hogy nem lesz ismét ilyen oka? Ha ő kezdeményezte, akkor ne vágyakozz utána.

Én y-t ajánlom.

Ffi.

2021. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szívesen megismernéd jobban és meghallgatnád Y-t, akkor menj el vele. Mivel még érzel valamit X iránt, így tapasztalatból mondom, hogy ne menj bele egy újabb kapcsolatba, mert Y-ba csak az exed fogod "keresni". Persze, ha olyan Y, hogy meglehet ezt vele beszélni, hogy X iránt érzel valamit és ha meg érti, képes várni, akkor idővel meglehet próbálni. Vagy hagyod Y-t és fel keresed X-et.. Rajtad áll.
2021. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok. Azt elfelejtettem oda írni, mert sietnem kellett a buszhoz, hogy hagyod y-t és X-et és majd idővel, ha túl teszed magad az exen keresel egy Z-t.

(a horoszkópokat, felejtsd el ez terén...)

2021. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 ő hozta fel a szakítást
2021. júl. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!