Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek utolsó nap mondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek utolsó nap mondjam el neki,vagy ez hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy egy öt napos nyelvi táborban vagyok segítő(Hazajárós,nem ottalvós sajna:D),és van egy fiú,akit már páran azt állították,hogy tetszem neki,szinte mindig együtt vagyunk,jókat nevetünk, beszélgetünk,kockukunk stb.Bejön nekem is a srác,de eddig még csak "apró jeleket"adott saját maga által,(Megsimogatta a kezem,megmaszírozta a hátam,mindig mosolyog amikor ránézek,DC-t és telefonszámot cseréltünk😅)Holnap lesz a harmadik nap,de az érzéseim nem bírom magamban tartani,de félek még elmondani,a kérdésem,hogy utolsó találkozásunkon mondjam el neki,vagy ez nem jó ötlet?

2021. júl. 27. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy akkor már késő lesz.
2021. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Fiúnak kellene kezdeményezni.

Ha reális, hogy találkozhattok utána is, inkább az utolsón.

2021. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Minél tovább vársz, annál nagyobb eséllyel talán magának egy másik lányt. Elég egyértelmű jeleket kaptál, hívd el valahova!:)
2021. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Inkabb hivd el valahova hamarabb, miert ne? Biztos, hogy orulni fog neki, es remelhetoleg te is tetszel neki, de ha nem akar veled jarni, akkor sincs igazabol semmi. Nem veszithetsz rajta.
2021. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
94%
Nem mindig kell a fiúnak kezdeményezni.. sztm mond el neki utolsó ELŐTTI nap, végül is ha ő is így érez akkor együtt tudtok lenni még 1 nap táborba, de ha nem érez úgy mint te akkor lehet hogy kicsit leégsz meg minden de azt az 1-2 napot amikor még ott vagy azt csak kibírod....al
2021. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már mindegy,nem tudom mi történt,ma rám se nézett,kivéve amikor kitépte a kártyát a kezemből... Már nem is ült mellém,teljesen megváltozott...okát viszont nem tudni,tegnap még teljesen más volt...ezerszer kedvesebb..
2021. júl. 28. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Alighanem elcseszted a dolgot a szemében... Próbáld szóvá tenni neki és kérdezd meg, hogy miért változott meg.
2021. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinnem, hogy neked barmi kozod van a mai viselkedesehez, lehet, hogy csak siman rossz napja volt vagy valami rossz tortent vele. Probalj vele beszelni csak siman
2021. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ha más történne vele,más személlyel is így viselkedne,de a többiekkel mind jól kijött
2021. júl. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!