Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem nézi meg amit írok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézi meg amit írok, ha nem koptatott le?

Figyelt kérdés

Tetszett nekem valaki, akivel egy suliba jártunk. Előtte nem beszéltem vele egy szót sem. Na mindegy, ráírtam, elmondtam neki hogy szimpatikusnak tartom, utána még beszélgettünk is. Mielőtt elment aludni írta, hogy majd még folytatjuk az ismerkedést. (Persze ezt nem igy szó szerint írta, de ez volt a lényege). És hát én ezt egy jó jelnek vettem, mivel nem koptatott le, hanem még beszélgetni akart.


Tegnap ráírtam, hogy szia. Még most se láttamozott le, de a snapeim megnézi.


Én értem hogy ez mit jelent hogy le sem láttamoz, de azt nem bírom megérteni hogy akkor miért írt olyat hogy majd folytatjuk ezt az egesz ismerkedest.



2021. aug. 5. 21:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Én azt értem . Azt nem értem hogy amit azelőtt írt (mint màr mondtam) meg pont nem azt sugallta hogy leszarna a későbbiekben. Ezért nem értem 🤷🏼‍♀️
2021. aug. 5. 21:18
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
A nem válasz is válasz. Le vagy koptatva
2021. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én nem erre voltam kiváncsi ezt tudtam magamtól mint ahogy említettem fent ,nem ezért irtam ki a kérdést hogy miért nem ír vissza

De azért köszönöm a válaszokat


Ha esetleg tudna valaki arra a választ arra amit nem értek azt megköszönném

2021. aug. 5. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Az hogy leírta hogy később folytatjátok az ismerkedést, csak finoman lekoptatott.

Korábban én is voltam ilyen helyzetben, aztán azóta sem beszéltünk.

2021. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Lehet csak nem ér rá. Van olyan lány az ismerőseim közt, aki szerelmes belém, de csak naponta ír vissza, mert egyszerűen ilyen típus, nem a telenfonján él. Egy újonnan megismert lánytól nem várhatod el, hogy azonnal írjon. Egy hét csend után már hagynám, de pár nap még nem a világvége.:)
2021. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Uhh elfelejtettem emliteni hogy ő a fiú, én a lány.

De köszönöm a válaszokat , mindenkit felpontoztam


Egyébként aki akarja elküldöm neki, hogy pontosan mit írt (amit említettem), mert akárhogy nézem tényleg nem tűnik lekoptatósnak . Pedig most mindenben a rosszat látom😂

2021. aug. 6. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

#7 Oh, bocsánat, azt hittem, hogy te vagy a srác. Mindegy, cseréld ki a nemeket és olvasd úgy a válaszom.:)

Egyébként szívesen elolvasom, amit írtál neki!

(6-os voltam)

2021. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Visszaírt!!!!!!! :3


De egyébként koszonom hogy segiteni akartál, mostmár lényegtelen lenne elküldenem.

2021. aug. 6. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Lány létedre nem neked kéne szerintem nyomulni meg írogatni a másikra. Mióta a lány udvarol a fiúnak?? Ja mondjuk 21. század 😃 zéró erkölcs, tartás.
2021. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Valószínű épp mással d*gott azért nem ért rá írni 😅
2021. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!