Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek együtt vannak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt vannak? Miatta koptatott le?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már lassan egy éve tetszik. Az elején ő kezdett el nézni engem , sokszor elég feltűnően és nekem akkortájt tetszett meg de nem ismertük egymást (most is csak látásból).

Most már nem egy iskolába járunk ,de többször is láttam visszajönni az iskolába (most már egyetemista) pár barátjával. Láttam hogy szoktak beszélgetni a csajjal , követik egymást , lájkolgatják egymást (tudom hogy nem lehet erre alapozni és mégis ott motoszkál a fejemben )de igazából sose láttam őket se csókolózni se kézen fogva se semmi.

tudom hogy ennyiből ezt így nem lehet megmondani , látatlanban nem lehet tudni stb . tudom nem is szívesen teszem fel ezt a kérdést de nem tudok nyugton maradni.

Trollkodók lehetőleg kíméljenek , így is elég nyomorultul vagyok.



2017. okt. 17. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak látásból ismeritek egymást, hogyan tudott lekoptatni?

Egyébként a szociálisabb emberek simán haverkodnak is csajokkal, szóval ha nem láttad őket félreérthetetlen helyzetben, akkor esélyes, hogy tényleg csak haverok.

Amúgy pedig adj neki, jelezd, hogy te is létezel, hátha csak nem mert lépni feléd.

2017. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon nemtudsz utánanézni? Hátha ott kiirja, hogy egyedülálló, vagy nézegesd át a képeit.


Egyébként van esélyed, csak próbálj vele beszélni. Ha lekoptatja, akkor hagyd őt a fenébe.

2017. okt. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenhol ahol kint lehet megnéztem , de nem is olyan srác aki az életét a facebookon éli , nem igazán posztol/tölt fel képeket.
2017. okt. 18. 18:12
 4/6 anonim válasza:
1 éve tetszik?? És még nem lépett feléd ?? és te sem felé..??.. Ne haragudj meg de ha már 1 évvel ez előtt nézett és azóta nem jelölt fb.n.. Vagy nem ment oda hozzád amikor egyedül látott .. Vagyis semmit nem tett ilyen hosszú idő alatt nem lépett feléd egyáltalán , és azon kívül hogy nézett semmi más nem volt akkor sajnos ez szerintem el felejtheted.. Mert lehet ő t felénk volt, te pedig túl sokat vártál ezzel az egészel.. Ezert lett eza lány akit most sűrűn vele látsz.. Nem biztos hogy együtt vannak de ha járkálnak egymás után és lajkoljak egymást akkor biztos van köztük valami, ha nincsenek is egyutt akor is alakul valami mert tetszenek egymásnak.. Ha nagyon fontos neked eza fiú akkor vedd a kezedbe a dolgokat egyszer elsz.. Én mindig ezt mondom mer lépni.. Írj rá vagy épp ha meg látod hogy egyedül van alicsd meg kérdezd meg hogy van nem e zavarod beszélgethetnétek fb.n stb.. És ha ezek után sem lép feléd akkor hagyd..De mondom az én véleményem az hogy ha már ennyi ideje semmit nem lépett feléd akkor sajnos ebből nem hiszem hogy lesz valami.
2017. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából azt se tudom hogy vajon volt-e nála esélyem anno.

facen én jelöltem be , visszajelölt és utána beszéltünk.

Nagyon egyet értek veled én is hasonlóképp érzem ,hogy még ha régebben akart is volna valamit mostanra lehet már nem érdeklem.

Csak így a kudarcok után annyira nincs bátorságom. Pedig nagyon szeretném. Csak ez számomra nem ilyen egyszerű.

2017. okt. 18. 20:52
 6/6 anonim válasza:
Esetleg nincs valami közös érdeklődési körötök vagy sport ahol esetleg láthatnád? Mennyi idősek vagytok ha szabad kérdeznem. De amúgy csatlakozok az előttem szólókhoz
2017. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!