Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lekoptathatatlan csajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lekoptathatatlan csajt végül 1 szó koptatott le végleg-nem érdekes?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a sulimban (még csak nem is az osztályomban) aki egyfolytában körülöttem őgyelgett és egyfolytában beszélgetést kezdeményezett.

Én udvarias akartam lenni és nem küldtem el a retekbe de nagyon kimérten és tőmondatokban válaszoltam hátha veszi a lapot és lekopik. De nem vette egyre csak jött így már ott tartottam hogy elküldöm a retekbe tényleg.

De végül nem kellett.

Odajött az egyik szünetben és megkérdezte: érdekel mit csinálok majd hétvégén? ÉS erre én csak annyit mondtam halkan és semleges hangnemben: nem.

Csak ennyit. Mást nem.

Rámnézett a mosoly lefagyott az arcáról és otthagyott. Azóta hetek teltek el egyszer nem jött oda a folyosón ha összefutunk levegőnek néz.

Nem furcsa hogy hónapokig nem kopott le, majd 1 szó után végleg lekopott?

Tényleg csak 1 szó volt és nem küldtem el a retekbe, nem voltam bunkó. Simán semleges hangnemben válaszoltam a kérdésére röviden.


2018. jan. 21. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2018. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Bunko az voltal meg flegma is de hat na ezvan valakinek csak ez hasznal. De lehet hogy nem feltetlen ezzel a valaszoddal volt baja, csak itt telt be nala a pohar, itt erezte ugy hogy na o mindent megtett ha nem hat nem. Nekem egyszer a baratnoim inteztek el veglegesen szegeny fiut ski irogatott nekem es nem kopott le hiaba voltam flegma meg bunko. Az hasznalt neki hogy ott volt a buszon es jo hangosan elkezdtek azt mondani hogy NEZDMAR EZ ZAKLATJA XY-t es ramutattak. Szegeny gyerek azota ram se mer nezni😂 legkozelebbre ez is hatasos lehet.

15/L

2018. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

És most akkor mi...? :D Én meg végigdumáltam eddig a fél életemet pasiknak, hogy nem érdekelnek, elmondtam szóban, elküldtem írásban, mégsem akarták felfogni. Örülj, hogy ez egy értelmes csaj.

35N

2018. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Örülj neki, hogy lekopott,ha annyira zavart.
2018. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi bajod van?xD elég nevetségesnek tűnik a leírás.

Ugy hangzik mintha már hiányolnád, miután lekopott, tipikus nárcisztikus baromnak tűnsz, aki nem tud normális kapcsolatot kialakítani, de azon már sír, ha elveszíti mások figyelmét:D

Másképp mi értelme ennek a kérdésnek? Közölted, hogy nem, lokopott és kész. Akkor mi van?


Nem “egy szó” miatt kopott le, alapból nem kötelessége tartania veled a kapcsolatot, ha te sem tartod vele. Elvárod, hogy mások lézengjenek körülőtted, azért kopott le.

2018. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
68%
De bunkó vagy... :(
2018. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Kegyvesztett lettél nála.

Amikor két ember beszélget, akkor a szavak mellett a metakommunikáció is szerepet játszik, és egy érzékeny kislánynál még erősebb a hatása, mint a kimondott szavaknak.

2018. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Az igen. Egy kicsit erősnek érzem ezt azért... De valaki csak ebből ért.
2018. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Szóval annyi eszed és gerinced nem volt, hogy udvariasan, de egyértelműen és világosan megmondd neki, hogy ne haragudjon, de nem akarsz vele barátkozni, csak ilyen proli módon sikerült "megszabadulnod" tőle, és erre vagy büszke.:D Vagy az lepett meg, hogy létezik emberi lény, aki felfogja, mit jelent a "nem" szócska?
2018. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerűen csak rosszul ítélted meg és a csaj nem lekoptathatatlan, gondolom sosem szándékozott a nyakadon lenni, csak ismerkedett, hogy lám, kicsoda ez is.


A leírásból meg az derült ki, hogy gondjaid vannak az önkifejezéssel, majd csodálkozol, hogy miért nem értenek. Erre mondják, hogy “néma gyereknek anyja sem érti a szavát.” Te azt hitted, hogy értenie kellett volna valamit a lánynak a “tő mondataidból”, lehet hogy éppen te vagy kissé félreértelmezhető.


Semmi érdekes nincs abban, hogy lekopott rólad egy csaj, akivel éreztetted, hogy nem fogadod szívesen őt. Ahhoz elég debil kell legyél, hogy ezt “érdekesnek” ítéld. Ez teljesen hétköznapi.

2018. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!