Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye, hogy ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy ebből bármi is lesz?

Figyelt kérdés

Hi. Kb 2 hete rámírt egy Budapesti lány. Először fura volt, de elkezdtünk dumálni. Végül megtaláltuk a közös hangot, és dumáltunk is rengeteget. Illetve több képet is cseréltünk.

Nekem nagyon szimpi a csaj, gyönyörűen néz ki, nagyon is az esetem, jófej, vicces. Magabiztos vagyok, hogy én is bejövök neki.

Ugye már 2 hete dumálunk online. És ilyenkor már általában rég elhívom a lányt randizni, csak ugye itt jön a probléma. Én szlovákiában élek. Több száz kilométrre tőle. Nagyon szeretnék találkozni, de egyikünk sincs beoltva + csak 16 évesek vagyunk, és kötve hiszem, hogy a szüleim elengednek pestre egy randira. Nem tudom mit tehetnék.

Lehet a legjobb az lenne, ha csak törölném a csajt, és elfeleteném, de nem akarom. Imádok vele beszélgetni, és úgy érzem ha nem teszek valamit, egy hatalmas lehetőséget szalasztok el.

Ti mit tennétek a helyemben?



2021. aug. 9. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez szar ügy. Sajnálom barátom, de muszáj lesz őszinte legyél vele is (tehát tudja hogy szlovákiában élsz) illetve magaddal is, hogy még ha nem is 16, de pl. 25 éves lennél sem lenne életszerű csak emiatt elutaznod egy lányért.


Egyetlen lehetőség ami eszembe jutott az az, hogy amikor (ha) elutazol pestre, alakítsd úgy a dolgokat hogy tudjatok találkozni.


Nem akarlak elkeseríteni haver, de ezek a távkapcsolatok (főleg ilyen fiatalon) nem szoktak működni hosszú távon.


Sok szerencsét, vigyázz magadra.

2021. aug. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

A távkapcsolathoz k*rv@ sok pénz is kell.

Nekünk kicsivel tartott tovább a távkapcsolat, mint egy év és mikor kiszámoltuk akkor jöttünk rá, hogy elment több, mint egy millió forint csak az utazásra.

2021. aug. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Hát, igen. Nehéz ügy. Esetleg oltassátok be magatokat, s úgy át tudtok kelni a határon. Viszont ilyen fiatalon tényleg nem biztos, hogy működne a kapcsolat. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, csak nehezebb lenne
2021. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!