Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk? Veletek is előfordul,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Veletek is előfordul, hogy egy olyan lány tetszik meg / szerelmesek lesztek belé, aki elsőre egyáltalán nem tetszett, talán még csúnya is volt?

Figyelt kérdés
Hogy esetleg a közösen eltöltött idő, pillanatok közelebb hozzák, megismeritek belső tulajdonságait, és ezáltal megtetszik?

2021. aug. 16. 18:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Ha nekem elsőre nem tetszik valaki, később se fog. Volt, hogy próbálkoztak az ilyenek, de nem jártak nálam szerencsével.
2021. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem ritkaság. Előfordul, de velem nem történt meg.
2021. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kicsit más tészta de ismerősbe van olyan akiből idő alatt jó csaj lett, régen meg semmi szépet nem láttam benne, de ez annak tudható be, hogy akkor még gyerekek voltunk.

Az olyan aki külsőre nem jött be, de mégis jobban megismertem abból csak nagyon jó barát lett, egyszerűen aki külsőre nem jön be azzal mást nem tudok elképzelni.

2021. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy lánnyal voltam így...totál nem volt az esetem sőt pont hogy taszított,aztán nagyon megszerettem. Mindig azon parázott hogy én fogom elhagyni,végül ő hagyott el engem :D
2021. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem ritkaság, hogy arcra, alkatra (külsőre) nem jön be, de ha megismeri valaki a jellemét, akkor az a kis "szépséghiba" tolerálva lesz és tartós házasság lesz belőle.

Esete válogatja.

2021. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Pontosan:)
2021. aug. 16. 20:32
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
30+ éves emberek nem válogatnak ennyire !
2021. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen. Nem az hogy megtetszik, hanem észre veszed a jobb/szebb oldalát is.
2021. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
En is azt igazolom, hogy van ilyen.. Lanybaratom, elején nem jött be nekem, semlegesen tekintettem rá. Jó haverok voltunk és ennyi. Sokat jártunk ki az elmúlt másfél évben. KB. Kétnaponta taliztam vele átlagban. Idővel megszoktam, hogy van, és egy két együtt eltoltott részeg buli után elkezdett bejönni nekem. Fogalmam sincs mi volt ez a fordulat.. Jobban megismertem, feloldódtak a gátlások, ami miatt az elején nem jött be, vagy szimplán csak a feromonok.. Idk. XD
2021. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Életem legnagyobb (és sajnos beteljesületlen) szerelme a tökéletes példa erre. Eleinte nem is igazán tetszett. Sőt, volt, ami kifejezetten zavart rajta. Most meg? Annyira tökéletes... én őt akarom, senki mást. :-(
2022. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!