Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Talán szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Talán szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, aki minimálisan mindig megmozgatta a fantáziámat, de próbáltam távol maradni tőle, nehogy elsodorjon az érzelmek hulláma. Viszont úgy tűnik, hogy változik a szélirány. Az utóbbi időben mindig hatalmas űrt hagy maga után, ami sokszor szomorúsággal tölt el. Találkozunk, minőségi időt töltünk, boldogok vagyunk, de amint vége és elmegy, a kedvem a mélybe zuhan, magamba fordulok, sokszor ingerültté is válok, továbbá semmihez sincs kedvem. Mindig megölel búcsúzáskor, ami ugyan 5 percre egy vigyorgó vadalmává változtat, de aztán arra a napra végérvényesen felborul a hangulatom. Az is mély nyomot hagy a lelkemben, ha esetleg lemond egy találkozót, illetve aggódás lesz urrá rajtam, ha sokáig nem ír vissza. Ugyan belsőre nagyon szimpatikus, viszont külsőre sosem fogott meg, ezért ennyire érthetetlen számomra az egész helyzet.

Ennyire szeretem őt, mint barátot? Vagy ezek a szerelem jelei?

18F



2021. aug. 20. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát fiam, két dolog lehet.

1. Szerelmes vagy

2. A csaj olyan toxikus rád nézve, hogy teljesen leszívja az energiáidat az együtt töltött idő alatt, miközben te hamis ábrándokba ringatod magad, hogy a társasága jó érzéssel tölt el.

2021. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj egy kis időt eltölteni nélküle, meglátod majd, hogy hiányzik-e.
2021. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :)
2021. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!