Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Fiatal bi srác vagyok. Megismerkedtem egy nagyon kedves és helyes fiúval, egykorúak vagyunk, úgy érzem ő a domináns. Mostanában elég keveset beszélgetünk, de van amikor ír akkor arra az egy üzenetére válaszolok 2-3-mal is. Nem tudom hogy bi-e, nagyon szeretnék vele összejönni, de pár nap után írt most is rám.

Van bennem olyan érzés hogy bejövök neki, ezért is el szeretném csavarni egy kicsit a fejét. Persze nem durván, csak azért legyen neki foltja. Oltári helyes a srác, és azt hiszem egy kicsit beleszerelmesedtem. ha tudná mennyire kedvelem, nem tudom mit szólna. Várok tippeket-ötleteket hogy hogyan szervírozzam meg magamnak. Köszi!

Köszönöm!



2021. aug. 23. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Aranyos vagy,de szerintem nagyon kevés az esély arra hogy ő is az :D legalábbis én férfihoz nem tudnék olyan céllal közeledni,hogy megszerezzem magamnak...
2021. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, de hátha :) De ez a srác annyira bejön, hogy egyszerűen akarom :) Jól néz ki, rendes.. Nekem nem kell több.
2021. aug. 23. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Először legyél szerintem a barátja, aztán utalgass rá, hogy bejön neked, vagy egyszer mond neki, hogy bi vagy és akkor ha akar, majd nyit feléd, dőleg, ha ő dominánsabb.
2021. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez nagyon aranyos! :)

Szerintem is, először ismerjétek meg egymást, légy a barátja, aztán ha már kialakult egy jó barátság, mond el neki, hogy bi vagy. Talán, akkor elmondja, hogy ő milyen..,meg látod a reakcióját is. (egy leszbi ismerősöm így csinálta, neki bejött :) )

2021. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Sajnállak egy picit, mert ebből igen jó eséllyel egy egyoldalú, reménytelen szerelem alakul majd ki, ami sok fájdalmat fog okozni neked. De ne legyen így.
2021. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egy picit visszább kellene vennem, keveset írni és váratni. Hátha kiugrik a szög a zsákból..
2021. aug. 24. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


nem értem, miért pontoztál le (vagy a kommentelőid), abszolút jóindulatból írtam, amit. Voltam már (nem is egyszer) hasonló helyzetben, és szeretnélek megóvni tőle, hogy túlzottan beleéld magad.


Alapvetően kb. 5% esély van rá, hogy akit mi szeretünk, az meleg legyen, és mondjuk még plusz 5%, hogy bi. De még ha az is lenne, közel sem biztos, hogy vonzódna hozzád _úgy_. Vagyis a reális esély nagyon csekély. Hogy ritkábban válaszolgat, mint te, nem arra utal, hogy kivétel lenne.


Engem az élet eléggé megtanított rá, hogy az ilyen képzelgésekbe ne éljem bele magam túlságosan. Persze jó egy kicsit képzelődni, de azt is jó tudni, hogy a boldogság esélye 10% alatt van. Aztán ha mégis beüt, hát... annál jobb.


Félre ne érts. Drukkolok neked, nektek.


40F, az 5-ös válaszoló voltam

2021. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves #7-es Válaszoló! Én mindenkinek pozitív visszajelzést adtam. Mindenkinek. Köszönöm az óvást! Most már amúgy is úgy érzem hogy reménytelen dolog, majd legeltetem rajta a szemem és pont.
2021. aug. 24. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!