Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerhetném meg jobban?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg jobban? Hogy keltsem fel az érdeklődését újra? Hogyan deríthetném ki, hogy jelenleg mit érez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szerelmes vagyok, nagyon. A történet ott kezdődik, hogy az iskolában ahova járok van előkészítő a felvételi előtt. Én két évet jártam erre a kurzusra. Az első évben volt egy fiú aki nagyon hirtelen közeledni kezdett felém. Érezhetően több volt egyszerű barátkozásnál. Azonban én akkor egy sokkal félénkebb ember voltam. Nagyon sokat változtam az utóbbi években, de abban az évben nem egy jó korszakomat éltem. Szóval ettől a hirtelen barátkozástól eléggé megijedtem és bár eleinte nagyon kedves voltam vele (igyekszem mindenkivel kedves lenni), hiszen színpatikus volt, nagyon bezárkóztam. Lejárt az előkészítő első éve, őt felvették és nem jött többet. Végre eljött az én időm is, felvételiztem és nagy örömömre engem is felvettek. Egyre többet látom. Azóta nem gondoltam rá sokat, hiszen elnyomtam, de mióta elkezdődött az iskola eléggé felerősödtek az érzéseim. Azonban rettegtem, hogy esetleg haragszik rám vagy csak elvesztette az érdeklődést irántam. Megfigyeltem, hogy a héten mikor van az a pont, amikor esélyem van köszönni neki. Nagyon féltem a reakciótól, bár arra számítottam, hogy csak furcsálni fogja. Megtettem, sikermüt köszönnöm neki. Hatalmas mosollyal fogadta és visszaköszönt. Én felfelé mentem, ő lefelé és alulról mégegyszer rámmosolygott. Ennek köszönhetően biztos vagyok benne, hogy nem haragszik rám. Viszont sajnos nem sok lehetőségünk van beszélni. Máskor is látom, de általában beszélget a barátaival és nem vesz észre. Néha úgy érzem, hogy nem haragszik rám, de már nem érdeklem. Néha pedig, amikor csak messziről meglátjuk egymást figyel és néz, de egyszerűen nem tudom kideríteni az érzéseit. Egyre reménytelenebbnek érzem a dolgot. Gondoltam rá, hogy írásban könnyebb lenne kapcsolatot teremteni, de sajnos a facebookon kívül mást nem használ és magát a facet se nagyon. Már próbálkoztam, bejelöltem, bár az elég gyenge kezdés. Lehet, hogy csak nem emlékszik a nevemre? Ugyanis egyelőre nem jelölt vissza. Nem tudom,hogy mit tegyek, hogy tegyem. Kérlek segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm! Bocsánat ha helyesírási/fogalmazási hibát találtok!

2019. nov. 7. 05:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hosszú szövegért!
2019. nov. 7. 05:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Haszoktálvele találkozni néha-néha akkor mért nem szólitod le valamilyen ürügyel ez nem olyan nehéz elkezdtek beszélgetni.. és mondhatod neki,hogy épp kávézni indultam meghivhatlak?legalább nem kávézok egyedül és akkor gyorsan keressel 1kávézott ..és tisztább képet kapsz a csávoról bejösz -neki vagy sem.Ha van barát nője akkor legalább aztis tudod már és kávéztál egy jót..
2019. nov. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!