Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor volt az első igazi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt az első igazi csókotok? Hogy történt meg? Milyen volt? Milyen érzéseket váltott ki?

Figyelt kérdés
Csak első csók sztorikra lennék kíváncsi.

2021. aug. 24. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Az oviban volt az első. Hátul egy trakror guminál, jó érzés volt.
2021. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
15 éves voltam. Novermber volt és még márciusba költöztek új szomszédok. Köztük volt egy 16 éves fiú is, összebarátkoztam vele. Aztán egyik nap össze vesztem vele valami hülyeségen. Ez a vita ment egészen estig cseten, 10 körül volt amikor megkérdezte, hogy egész 10-kor találkozzunk az oszlopnál ami középen van nekünk. Teljes sötétség volt. Mondta, hogy ne haragudjak, nagyon szeretek, nem akar megbántani. Majd megcsókolt. Neki és nekem is első csók volt. Pár napig jártunk aztán szakítottunk is. Nem igazán tudtunk együtt működni úgy mint egy pár. De evvel megtört a barátság is. Valahol még ragaszkodott és kötődött. Én elkezdtem randizgatni, közben barátok maradtunk, de már nem volt olyan többé. Aztán megtalaltam a jelenlegi párom. Vele lassan kettő éve vagyok együtt. Amikor megismerkedtem párommal a barátságunk végleg tönkre ment. Az utcán sem köszönt. Letiltott.
2021. aug. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem túl izgi történet.

11 éves voltam (igen, tudom fiatal nem kérek megjegyzést senkitől) a fiú akkor volt 13 éves. Nálam voltunk egy baráti társasággal és felelsz vagy merszeztünk. Én voltam a legfiatalabb, nálam csak idősebbek voltak. És hát az volt a feladata a srácnak hogy meg kell csókoljon engem. Megtörtént és utána összejöttünk, nem olyan sokáig voltunk együtt, fél évig, de nagyon boldog fél év volt:)

2021. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Oviban,a csúszda alatt 2 fiúval is😌

Az igazi 15 évesen volt a Margit szigeten.Első "randi",borzalmas volt.Nem is jártunk utánna.

2021. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen, buliban, részegen. Elsőre furcsa volt, de hamar megszoktam
2021. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Az első nekem is oviban volt. 2x is megcsókolt. Aztán napokkal később már mást lett a "barátnője" XD

De amúgy az igazi első a gimi és az általános között (6 évet egy komplexumban tanultam: ovi, általános, gimi és kolesz meg rendház is, húúújha). A fiúval 2 hónapja voltunk barátságban, abban az évben érkezett vissza a suliba, és ilyen tanítás nélküli sulis nap volt. Vége volt a rendezvénynek és elmentünk ezzel a fiúval beszélgetni pár dologról. Aztán, mivel ő is és én is animés, egy mangából vette az ötletet.

(14 voltam és lelkileg nem igen kész :I)

Azt mondta, hogy csukjam be a szemem és ő megcsókol. Azt hittem, csak ugrat, és nem teszi meg. Hanyag módon nekidőltem a suli falának és vártam. Semmi. Kinyitottam a szemem és kiröhögten. Újra megkért, és megint becsuktam a szemem.

Lehet ez kissé butácskán fog hangzani, de tényleg melegséget és pillangókat éreztem. Nem szorított, vagy ölelt magához, csak megcsókolt. Viccesen nézhetett ki, az egyik szobatársam cipője volt rajtam, ami az én méretemnél nagyobb és a fiú több, mint egy fejjel volt még akkor magasabb.

4 évig tartott a párkapcsolatunk.

2021. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!