Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így is megéri a Tinder randi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is megéri a Tinder randi?

Figyelt kérdés
Tinderen jobbra húztam egy fiút és ő is engem, matcheltünk. Olyan szépfiúnak tűnik, eddig nem ilyen kaliberű fiúkkal randiztam, sokkal inkabb átlagosabbakkal. Ismerősök lettünk Facebookon, láttam hogy az exe is modellszerű cicababa féle kozmetikus lány. Ehhez képest én inkább átlagos, de ápolt lány vagyok, aki ad magára. Ilyen szépfiúval még nem randiztam és már előre tudom hogy szorongani fogok amiatt hogy nem tetszem neki, ugyanis ő vékony modellekhez szokott, én pedig másmilyen vagyok. Egyébként nagyon jókat beszélgetünk, többször bókolt már és kifejezte hogy tetszem neki. Ez nekem mégis olyan hihetetlen. Szerintek megéri így a randi?

2021. aug. 25. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni,nem látunk a fejedbe...biztos ő sem tökéletes hiába gondolod azt.
2021. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Majd lehet élőben már nem tetszel neki. A lányok olyan képeket tudnak magukról feltölteni, hogy anyjuk is alig ismer rájuk.
2021. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar eddig tetszettél neki és nem nézel ki full máshogy a kepeken akkor élőben is tetszeni fogsz neki.. legyen egy kis önbizalmad,külömben soha nem fogsz helyes srácokkal összejönni mert félsz hogy nem tetszel nekik vagy túl jól néznek ki hozzád.. pedig attol hogy ők jól néznek ki te meg átlagosnak gondolod magad még igen is tetszhetsz nekik
2021. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül húzott jobbra valószínűleg
2021. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldjél neki egész alakos képet is.
2021. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Randizz vele, élőben úgyis kiderül milyen a szimpátia és a pezsgés köztetek :) Ugyan mit veszítesz egy randival? Lehet iszonyatosan jól fogjátok érezni magatokat, lehet többet nem beszéltek. Ha lemondod és el se mész a lehetőséget se adod meg rá, és valószínűleg úgy is megszakadna a beszélgetés.

És amúgy az exe nem véletlenül az exe... ne hasonlítsd magad hozzá.

2021. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erről az jutott eszembe a kérdés alatti rövid ismertetőből hogy a szép átlag felüli fiúkat jobbra húzzátok egyből és már mehet a facebook, de aki átlagos vagy az alatt van azzal meg nem foglalkoztok. Engem tinderen az átlagos kinézetemmel 1 lány nem húzott idén jobbra pedig sokat jobbra húztam és 3 hónapig voltam fent rajta aztán kudarc miatt töröltem. Ha tetszetek egymásnak akkor mehet viszont a randi, de aki tud jó képeket szerkeszteni és ügyes benne meg eleve jó alakja van akkor az tud olyan képeket is feltenni magáról hogy a saját anyja is alig ismer rá. Valóságban mindenki egy picit máshogyan néz ki mint interneten főleg ha 1000 filtert tesz rá a képre. Mondjuk én filterrel sem lettem szebb társkeresőn a nőknek viszont élőben sok megbámult és nem voltak annyira rosszak, csak lett volna bennem bátorság megszólítani őket!
2021. szept. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!