Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hányingerem lett a kiszemeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányingerem lett a kiszemeltemmel lévő talin.. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja hozzá tettem ugyan ilyen témában egy kérdést, kevés válasz jött rá így nem tudom mit tegyek..

E-hónap elején már találkoztam a kiszemeltemmel de ott is iszonyatosan hányingerem lett, azt hittem oda hányok a Camponába... Ma (aug.28.-án) találkoztunk semmi bajom nem volt, de viszont nem tudtam enni semmit..Kajára néztem és a hasam felfordúlt, tali vége felé is iszonyatosan rám jött a hányinger, de már hánynom kellett... Tudni kell hogy a Fiúval 2 év után találkoztunk így nem mondhatnám hogy bármilyen talin is stresszeltem volna. Nem vagyok az a stresszelős fajta de vele már 2.ára hogy elkapott a hányinger{hányás} így nem tudom mit tegyek, Páran ajánlották a Cola-t de az se nagyon segített... Valami tipp?Vagy esetleg ötlet? Kövi talin nem igazán szeretnék hányni és nem szeretnék érezni hányingert sem...



2021. aug. 28. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Panikbetegseg...?
2021. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De, ez stressz. Nekem is van ilyen, hogy semmi mást nem érzek, csak remegek pl. De stressz. Vannak jó gyógyszerek hányinger és hányás ellen, ami nekem van (nem találom hirtelen) nagyon nagyon picike, könnyű lenyelni. Vény nélkül lehet venni ilyesmit. Egy idő után biztos jobb lesz, ha megszokod a helyzetet. Én eleinte mindig ittam egy sört ha a barátommal találkoztam, mikor még ismerkedtünk csak :DD nagyon stresszeltem de hamar elmúlt.
2021. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is lehet. Az egyik leszbikus ismerősöm ehhez megtévesztésig hasonló módon jött rá, hogy nem a fiúkat szereti. Lehet az izgalom is, talán az a legvalószínűbb.
2021. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Stressz lehet vagy izgalom.
2021. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Igy van. Egyertelmuen a stressz okozta ezt nalad. Nem kuzarhato, hogy egy kezdodo panikbetegseg is kepben van.

En is ilyen stresszelosy izgulos tipus vagyok es megertem ,hogy a kiszemelted kozelsegeben meg inkabb felerosodnek ezek az erzeseid, hiszen szeretned ,ha minden jol alakulna vele.

Szerintem, probald meg, hogy nem gorcsolsz ra erre annyira. Tudom, mondani konnyu, viszont tenyleg az segit, ha megprobalod minnel lazabban kezelni a helyzetet. Idovel pedig, ha egyre gyakrabban talalkoztok, akkor mar felszabadultabb leszel a kozeleben.

Szerintem akar az is jo megoldas lehet, ha beszelsz neki errol a problemadrol es akkor o is jobban megerti, hogy mi okozza a problemadat.

Remelem tudtam segiteni! :)

2021. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!