Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz, ha nem járok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha nem járok olyan lánnyal, aki cigizik, mert állandóan büdös a szája? (tapasztalat)

Figyelt kérdés
Hányingerem van, ha dohányzó lánnyal smárolok.

2021. aug. 31. 10:48
A kérdező szavazást indított:
Gáz. El kéne viselned, hogy büdös!
Nem gáz. Szerintem is büdösek.
Nem gáz, bár engem nem zavar.
48 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is órákkal később is rosszul vagyok még tőle, ha belefutok ilyen balesetbe, nálam ez kizáró ok.
2021. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Engem nem zavar, de általában ilyen lányok buták az viszont nagyon
2021. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én dohányzom, de nem vagyok buta heloo :D

Amúgy nem gáz, amikor még nem dohányoztam, találkozgattam egy fiúval, aki viszont bagózott. Rendes volt, mellettem csak az e-cigijét használta, aminek jó illata és íze is volt, és próbált a találkák előtt is szünetet tartani a cigivel, így sose éreztem rajta azt az erős bagószagot, de egyszer belefutottam, hogy rágyújtott, na, akkor én is éreztem azt a kemény bagó ízt, ami elég kiábrándító.

Most, hogy dohányzok, olyan társaságban is mozgok, ahol a többieket nem zavarja, hogy dohányzom, esetleg ők is rágyújtanak.

Nem gáz, ha ezért visszautasítasz valakit, de mindig lehet kompromisszumot kötni valamivel.

2021. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Én is szívom, így elég érdekes lenne ha máson meg zavarna. Egyébként engem nem zavar a szaga sem, ettől nem úgy büdös a szája, ha alapból az lenne akkor zavarna, de így ciginél lehet rágózni stb. akkor annyira nem érezni.

Ettől nem lesz buta egy lány sem, ne érezze magát senki felsőbbrendűnek azért mert ő nem dohányzik. Biztos van valami rossz szokása, ami lehet minket zavarna. Meg ha amúgy tetszik valaki, nehogy már ennyi kompromisszum ne férjen bele. Szerintem sok a szájhős aki mondja, hogy semmilyen cigissel nem jönne össze, aztán ha ott állna előtte egy jó csaj, aki még szimpatikus is, akkor szó nélkül össze jönne vele, még akkor is ha kiderülne, hogy napi 1 dobozzal szív.

2021. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Imádom, hogy még mindig itt tartunk. Az a lány aki dohányzik, buta. Gratulálok a magasröptű eszmefuttatáshoz. 🤦‍♀️
2021. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is utálom ha valaki cigizik,legyen akármilyen ember,lánynál ez kizáró ok nekem. Aszthmás vagyok,tehát fulladok tőle,nem birok meglenni melette.
2021. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te életed. Ha neked kizáró ok a barna szem az se tartozik senkire.

A dohányzás érthető és reális. De a jövőbeli párodnak kell ezt elfogadnia, nem nekünk.

Ui. Vannak kultur dohányosok is, akik csak a kijelölt helyen gyújtanak rá, nem fújják az arcodba a füstöt és utána fogat mosnak vagy legalább egy rágot bevesznek.

2021. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy gáz, nekem ks kizáró ok.
2021. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igazából nekem is volt csajom ő is cigizett és én is eltűrtem igaz ha beleivott az energiaitalomba utána cigiízű és cigi szagú lett.
2021. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!