Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elalvasi nehezsegek? Tapasztal...

Istvan9112 kérdése:

Elalvasi nehezsegek? Tapasztalt valaki olyat hogy mielott epp kezdene elaludni allandoan felebred?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam forditva van, mielőtt felébredek addig mindíg alszok.
2021. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, stresszek időszakban folyamatosan.
2021. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nalam ugy van hogy mikor az alom es ebrenlet hataran vagyok akkor mindig megrandul valamelyik vegtagom kezem labam van hogy az egesz testem es ez igy megy egesz ejjel szoval csak reggelre tudok elaludni vagy ha beveszek egy nyugtatot de nem szeretnek raszokni a nyugtatokra!esetleg valakinek hasonlo tapasztalata van vagy valamilyen tippje van hogy lehetne ennek veget vetni?
2021. ápr. 25. 19:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemreg kezdodott ez nalam olyan napokon amikor nem is fogyasztok alkoholt de amugy mar regota megvan ez az elalvasi gond kb 3-4 eve jelentekezzet eloszor de eddig csak akkor jelentekezett amikor berugtam es masnap este lefekudtem aludni! Nem tudom mit tehetnek ellen egy csomoszor keresgeltem neten de ilyen tunettel ilyen tapasztalatokkal nem talaltam meg egy cikket sem vagy barkit akinek volna ilyen gondja legalabb hogy par dolgot esetleg tudnek kerdezni vagy hatha tudna valaki segiteni!nagyon rossz kellemetlen dolog ez es szeretnek ujra olyan lenni mint az elott!aki tud valamit kerem segitsen!koszonom
2021. ápr. 25. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az irodában.
2021. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Változott valami? Nálam ugyanez. Múlt éjjel egy órát aludtam. Egész nap vártam a ma estét, állva tudtam volna aludni. Aztán amint kezdtem álomba zuhanni, visszaebredtem, bedobogott a szívem. Ez megy évek óta.
2022. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is szoktam ilyet átélni, különösen "fontos" napok előtt. Mintha készenlétben lennék. Olyan, mint valami kínzás :(

Valahogy tudni kell kezelni a stresszt. Ha neked is hasonló az élményed, akkor meg kell tanulni bízni magadban, hogy sikerrel veszed a következő nap akadályait, és/vagy elfogadni, hogyha nem sül el minden jól.

El kell fogadni akár a legrosszabb forgatókönyvet is.

2022. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!