Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzetben mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Nos, én egy számomra eléggé fontos kérdéssel fordulok bizalommal felétek , mert nagyon nagyon nem tudom hogy mit gondoljak ebben a helyzetben és hogy mitévő legyek, és kérlek olvassátok végig. Én 17 éves vagyok, rólam szokás tudni hogy a múltban történtek miatt, én egy eléggé túlgondoló és túlaggódó emberke vagyok, érettebb gondolkodású, de érzékeny, és van egy lány aki tizenöt ő róla tudnivaló hogy ennek igazából az ellentetje, korához képest komoly kicsit aesthetic, már aki érti a jelentését, jó a stílusa, kirstályokat szereti,stb, de ennek ellenére egy picit toxic, az elmúlt kb 5-6 hónapja eléggé szarul telt neki, és nagyon mély depresszióba van, tehát konkrétan nem eszik, és már egyéb tünetek is jelentkeznek rajta, állítása szerint ájulásos dolgok is voltak már, vagy ahoz közeliek, de ha engem kérdeztek, ezek amik ezeket kiváltották, a depresszíót, csak túl reagálás okai, mert amiket mesélt, inkább már a királylányos dolgokat közelíti meg, egy kivételével, de semmi más, és , most lett az hogy 3 hónapja beszélünk neten, nem is találkoztunk, se semmi ilyenek, csak képeket küldtünk egymásnak meg hangüzenetek de semmi egyéb , és nagyon nemtudom eldönteni hogy mi van és hogy mit gondoljak, mert milliónyi gondolatom és kérdésem van. Tegnapi napon, pontosan ezekről a túlgondolós/aggódós, és idegesítő dolgaimról akartam volna vele beszélni vele, mert ezek idegesítették őt, vanamikor pl annyi is hogy sokszor köszöntem neki, mert nem írt, és, meg akartam vele beszélni hogy ezeket átgondoltam, és teljesen megváltoztam , mert rájöttem hogy nem a legjobb dolgaim, és mondja hogy belese kezdjek mert hogy nincsen rám türelme, rákérdezek miért, mondja hogy mert így is elég problémája van , és innentől kezdődik az egész történet ami a lényeg, Mondja, " tudod azt a helyzetet, amikor nincs kimondva hogy együtt vagy valakivel, de mégis?, asszem valami hasonló van valakivel" na én itt őszintén így, legbellül széttörtem, majd ki is fejtem miért, és mondja hogy nem ez a probléma, hanem az hogy, közben van egy osztálytársa (új suliba ment, és CSAK góéyatábor óta ismeri) aki így, ölelgeti, megfogja a kezét (ezt úgy érti hogy csak így, meg akarja) ,a haját, meg a derekát, közelebb húzza őt magához, meg ha egy másik srácról van szó akkor féltékeny lesz, és kérdezem hogy hát, miért nem küldi el a fenébe. Mondja hogy azért mert, nem erőltetetten csinálja, na én ott így mégjobban , egyszerre így mégjobban széttörtem, és egyszerre nagyon nagyon kiégtem, hogy mégis mi a fas.., és mondja hogy ezek mellet van még egy gyerek, és ilyen plussz infónak még mondja hogy az első, akinél nincs kimdonva vagy mi, az nagyon szerelmes belé. És itt jön az hogy miért is törtem össze nagyon, Nem vagyok együtt vele, de tulajdonképpen én ebbe a lányba olyan szinten szerelmes vagyok, mint még senki másba, soha, és az a baj hogy nem is leszek, konkrétan bármit megtudnék tenni, és mindennap minden órájában rá gondolok. Csak hogy most így mondja 1-2 példát a milliónyi közül, írtam neki egy verset születésnapjára, mert tudom hogy nagyon szereti ezeket, amiben leírtam neki hogy, mégis mennyire fontos nekem, és hogy szeretem, egy nyakláncot is vettem neki titokba amit, véletlen alkohol fogyasztása után elküldtem neki, és így, megtudta, mindennap jóreggelt és jóéjt üzeneteket írok, tehát , igazából felse tudom sorolni, de értitek szerintem, igaz ez néha még akaratom ellenére is meglátszódik, meg volt egy olyan alkalom amikor konkrétan elmondtam neki mit érzek, valamilyen szinten, és az volt rá a válasza, egyszerűen mondva hogy : jó, most mit kezdjen ezzel hogyha valaki ezt mondja neki, ez pár hónapja volt, ekkor eléggé szarul volt és még a közeli barátaival sem akart találkozni, itt úgy voltam vele hogy jó, ezt azért mondja mert szarul van és nemtudja mi tévő legyen úgymond, és nem akar semmit, mert erről még beszélgettünk is, ez egy másik dolgok, hogy, ő mennyire utálja a tipikus mai kapcsolatokat. 1-2 Hónapja akartam vele találkozni, ezekben az időszakaiban, amikor szarabbul volt, és mondja hogy hát ő nem akar, mert nem akarja eljátszani azt hogy jól van, mondom hogy hát nem is kellene. Rá pár hetére, meséli hogy, voltak vársoba barátnőjével , és odament hozzájuk 3 random pali, és a 3 pali, elhívta őket kocsmázni, inni, végül nem lett belőle semmi, csak, mondja hogyha nem lett volna, nemtudom valami, talán az hogy szarul van, akkor simán elmentek volna velük, na én ott kiakadtam (ezekben az időkkben kicsit úgy viselkdtem mintha együtt lettem volna vele) hogy mégis, miért, most komolyan 3 random palival elmenne inni, de velem meg találkozni sem akar?? És hát mondja hogy igen , mert hogy én ha találkoznék vele, depiznék (mert igen, alapból én sem vagyok a legjobban) és hogy, ők meg nem, és én ott így megint, ez a mi a fas.. Aztán rá egy hónapra, megint mesél ilyen kapcsolati dolgokról, hogy van egy csávó, aki nagyon tetszik neki és kb szerelmes belé, tehát a csavó a lányba, de azt így nem vettem komolyan, mert úgy állította be a csávót, eléggé gyerekesen, meg így , értitek remélem, és rá pár hétre rákérdeztem hogy mi a helyzet, és mondja hogy, igazából nem is ír neki, meg átment felületessé a dolog, majd pár napra rá csak mondja megint hogy , azért nem írt a csávó neki, mert nem akarta elbaszni, és őszintén amúgy, én rá tippelek hogy ü az akivel " van valami de nem is" , az osztálytársa az osztálytársa, és a harmadik pali, a 3asból az egyik, akit szintúgy régebben meg is említett nekem. Volt egy olyan alkalom is, amikor a barátnőjével elmentek nyaralni, és, találkoztak 2 palival, akik a starndon integettek nekik, ők meg odamentek, és azt azt estét , reggel hatig, csak úgy random velük töltötték, sétáltak, fel is mentek hozzájuk stb stb, én akkor is így, mi a fas.. Mesélt olyanról is hogy , még régebben, hogy random vizimentőkkel beszélget meg ilyenek. Alapjáraton, még a leges legelején, rákérdeztem, és mondta is hogy alapból, sok palival beszélget, mert hogy, "mivan ha fontos lesz nekem ő", és már ott a legelején mindennek, így mi a fas.. hogy, mégis miez a gondolkodás.( Ezek az esetek mind régebbiek meg nyáriak, csak gondoltam megemlítem őket, a mostaniak a 3 ember akiket az elején megemlítettem). És itt jönnek azok a dolgok amiket nemértek, és a kérdések. Hogyha, van egy olyan ember, akinek, ugyanolyan a stílusa mint neked, és amilyet te kedvelsz, (lehet egosita lesz) de még jól is nézek ki, szeret, keres, mindent megtenne érted, a világot jelented neki, minden percben rád gondol, és ezt valamilyen szinten tudod is, akkor, minek ismerkedsz még? Ha egyszer aztmondod hogy amúgy, neked nem egy kapcsolat kell, és konkrétan lefujjogtad az egyik palit aki kapcsolatot akart veled (aki szerelmes volt belé, és egy picit elhanyagolta), akkor, utána miért beszélgtett még vel utána, és miért nem küldte el ha, elhanyagolt, majd azzal kimagyarázza hogy " nem akarta elbaszni", és ha nem szereted a tipikus kapcsolatokat (nekem az összes ilyennek tűnik), akkor, miért vagy abba a helyzetbe hogy, valakivel nincs kimondva , de egyszerre igen? Amit még kihagytam hogy, a vers után, nem írt nekem kb 6 napig, majd ezt még utána így napok kihagyásával ejátszotta hogy nem írt, csak megnézte mit írok neki, és erre az volt a válasza "kifogása" hogy azért nem írt mert, nagyon nagyon rosszul vanm és ideje sem volt. Tehát nem értem, lehet csak egy barát barátnak néz, és azért basszák fel olyan dolgaim hogy sokszor köszönök neki ha 5 óra után nem ír vissza, és a hasonló dolgaim? Meg ha nagyon nagyon rosszul voltál, és vagy, akkor egyáltalán miért vannak ilyenek? vagy lehet hogy csak azután hogy elmondtam neki hogy átgondoltam a szar, túlgondolós, tulajdonságaim, és lemondtam róluk mert felidegesítették, és lehet csak direkt letesztelt, és azért sem ír, mert "elbuktam"? vagy lehet csak játszik? Vagy lehet pont én vagyok neki az igazi ,és ezért is mondja el nekem ezeket a dolgokat? vagy lehet közbe még 100 egyébnek is? Tehát nagyon nem tudom, nagyon remélem hogy ez most csak egy ilyen időszaka, és kis tudatlan, mert, én is csináltam hasonló dolgokat , csak fiúsabban vagy hogy mondjam, és még csak kis tudatlan, vagy egyszerűen annyira sok dolog történik vele, és annyira szarul van hogy teljesen rosszul dönt, és már azt se tudja hogy mi a jó, de nem tudom. Őszintén én teljesen összetörtem és nagyon kettős érzéseim vannak, az egyik azt mondja hogy hagyd el, mert ha nem lennék belé szerelmes teljesen, akkor már a leges legelején otthagytam volna, amikor említette hogy sok emberrel beszél, mert én azt nem bírom, fiú BARÁT a 101%-ban barát az oké, de a többi nem, mert én nem szeretem, nem féltékenység, csak nagyon taszító és számomra rossz hogy, egy vagyok a száz közül fajta dolog. A másik felem meg aztmondja hogy maradjak, mégha össze is jön azzal a valakivel, mert az ilyesmi idézetek hogy " egyes ölelésekre és csókokra várni kell, meg az igazi", de így, közbe kb meghalok, és az a baj hogyha valaki azt mondaná hogy elkéne hagynom, nem tudnám , mert ő az az egyetlen aki boldogságot tud belém vinni, de közbe meg össze is tör, hogyha ezt így értitek, és nemtudném itthagyni mert annyira szeretem (ettől még írjátok meg hogyha ezt kéne tegyem), szóval nagyon nemtudom mi tévő legyek... Mind a két nemtől örülnék válaszoknak, vagy üzeneteknek, (fiú/férfiaktól, lány/nőktől), és bármilyet elfogadok, akár ami ellenem szól, tippeket, véleményt, bármit, csak mellé egy értelmesebb indokot, ne csak annyit hogy most (pl: hagyd el)hanem egy miértet is ha kérhetem :) (Hogyha nagyon össze vissza a dolog, nagyon elnézést kérek érte, de tényleg, egyszerűen, milliónyi dolog van a fejembe)
2021. szept. 7. 20:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy, átlagosan megkérdezi tőlem hogy mit vegyen fel, milyen legyen a körme, meg hogy milyen lett a haja, tehát így mindenről is, kikéri a véleményem (nyilván mindegyikre aztmondom hogy szép, mert amúgy az is) csak itt jön az hogy, lehet 1145 másikét is. Második nagyon picit fontos, hogy, amikor nem írt, akkor kb konkréten mindig elérhető volt , mindenhol.
2021. szept. 7. 20:37
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapjárton nagyon jól elvagyunk, vagyis, legyen csak inkább jól, tehát így ki is egészítjük egymást, igazából amilyen igazi kapcsolatot akarna azt én megtudnám neki adni, mert csak így néha beszél ilyesmikről, csak így, pl most is , vannak ezek a pillanatok amiket így, teljesen nem értek, és megölnek.
2021. szept. 7. 20:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Stílusom is olyan, amilyet ő kedvel, zeneileg is, minden hogy , csak őt helyezem előnybe, mindig mindennél és mindenkinél, nagyon nagyon sokat foglalkozom vele, még magamnál is többet, és ez szerintem látszik is, vagyis látszódnia kéne, és így, nagyon nemtudom
2021. szept. 7. 20:43
 4/8 A kérdező kommentje:
KB úgyérzem magam mint egy bohóc amúgy.
2021. szept. 7. 20:47
 5/8 anonim válasza:
90%
Ezt szerinted ki a piçsa fogja elolvasni?
2021. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj de ez iszonyat hosszú lett. Ha még valami érdekfeszítő és érthető fogalmazásod lenne választékos szóhasználattal, akkor talán végigolvasnám, de így biztosan nem. Ha segítséget vársz fogalmazd meg röviden, amit szeretnél, lehetőleg csak magyar nyelvet használva (én is szeretem az angolt, de így borzalmas magyar szövegbe beleültetni). Utána ha valakinek felkeltetted az érdeklődését annak kifejtheted a dolgokat, de szerintem akkor is felesleges ennyire hosszan.
2021. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez a tagolatlan szövegfolyam olvashatatlan, értelmezhetetlen.

Ha nem tudod max 10-15 mondatban megfogalmazni, inkább hozzá se fogj.

2021. szept. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne vedd magadra egy depressziós tini terheit. Teljesen felemészti az energiád és egyébként érettnek mondod magad, közben még te sem vagy az, még a korosztályodhoz képest sem. A másik lány meg főleg.
2021. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!