Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mitévő legyek ? Voltatok...

Mitévő legyek ? Voltatok hasonló helyzetben ? Mi a kiút ebből ?

Figyelt kérdés
2 hónapja keresek állást és hiba, semmi nem jön össze. A számlák jönnek, én pedig felélem az össze tartalékom. Nagyon tanácstalan és elkeseredett vagyok. Senkim nincs, akire támaszkodhatnék. Megpályáztam pár takarító női állást, de onnan sem jeleztek vissza. Építőipari műszaki asszisztens voltam évekig, (közgazdász végzettséggel), most meg egyszerűen semmi nem jön össze. Nagyon félek. Mit tanácsoltok ?

2021. aug. 25. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Irány a gyár!
2021. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért takarítónői állást pályázol meg közgazdász végzettséggel? Próbálj meg irodai, adminisztrátori munkákat.
2021. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Bocsáss meg, de miféle "közgazdász" vagy, és az ország melyik elcseszett kis szegletében élsz hogy nem találsz állást????
2021. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Rengeteg állást pályáztam meg, a végzettségemnek megfelelőket, de iszonyú nehéz bejutni valahova, a legtöbb meghirdetett pozícióra házon belül választanak ki valakit.

Ne kérdőjelezz meg annélkül, hogy ismernél. Rengeteget próbálkozom.

2021. aug. 25. 14:51
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Akkor valamit kegyetlenül rosszul csinálsz, mert nagyon könnyű közgazdászként elhelyezkedni.

Szívesen átnézem a CV-d, és segítek, ha megosztod.

2021. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem könnyű közgazdász végzettséggel sem.


Én 5 és fél hónap után találtam munkahelyet. Nem nagyon válogattam, tehát nem az volt a gond.


Kisgyermekesek, 45 fölöttiek, nők, vidéki lakosok hátrányban.

Előzőeken kívül nagyon kevés munkáltatót érdekelt, hogy hasznos leszek-e számukra vagy sem.

2021. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
EN a helyedben kulfoldre mennek.
2021. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen oldalakon jelentkezel? Linkedinen fent vagy? Nagyon sok állást már csak ott hirdetnek meg.
2021. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
5-ös, én középfokú képesítésekkel rendelkezem, de sajnos évek óta álláskereső vagyok. Ha esetleg az én önéltrajzomra rá néznél, megköszönném
2021. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
50%
Annyi közgazdász végzettségű fiatal van, mint égen a csillag. Elhiszem, hogy nem könnyű álláshoz jutni.
2021. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!