Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit adhatnék ajándékba egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék ajándékba egy fiúnak, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Szülinapra szeretnék neki adni valami apróságot. Lehetőleg kézzel készültet. Karkötőre gondoltam. Az jó lehet?

2021. szept. 12. 07:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kedves dolog. Barmi jo akar karkoto is.
2021. szept. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Fhuu bazdmeg én meg nem tetszem senkinek 😡😡
2021. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

menj oda hozzá ökölbee szorított lefordított kézzel majd nyujtsd felé, ha lekoccol neked fordíts fel az öklöd nyisd ki és legyen benne egy ovszer

a reakcioja vagy egy jó nevetés lesz vagy készen fog és összejöttök legalább egy szexre vagy lehet többre is

ha akarod lehet rajtad karkötő is whatever

2021. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tervezem szexelni. Ez a koccanós egyébként jó ötlet. Köszönöm!:)
2021. szept. 12. 20:39
 5/20 A kérdező kommentje:
2-es. Én sem biztos, hogy tetszem neki. Csak ez egy ,,jel” lehetne neki, hogy hahó én bírlak. Ha van kedved, beszélgethetünk
2021. szept. 12. 20:40
 6/20 anonim válasza:
18%
Én sem biztos, de egyébként tudja valaki hogy Áron névnap mikor van?
2021. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5 ös irtam neked.
2021. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Én azért óvatos lennék ezzel, nem ismeritek egymást és nem tudhatod hogyan reagál,az is lehet hogy nagyon megbánt. Én kihangsúlyozom ÉN amíg nem ismerem vagy nem beszélgetek vele addig inkább nem adnék semmit.

De remélem össze jön neked, sok sikert 🙂

2021. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szi! Tegnap nagyon sokat beszélgettünk. Volt kedve beszélgetni. Ebédelni is együtt mentünk. Én úgy gondolom, hogy amikről beszélgettünk, illik vinni neki valamit.
2021. szept. 15. 01:31
 10/20 A kérdező kommentje:
8: Hogy gondolod hogy megbánt? Esetleg hogy nem fogadná el? De ilyen szerintem nem fog történni, csak érdekel hogy mire gondoltál.
2021. szept. 15. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!