Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini kapcsolatok mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini kapcsolatok mennyire szoktak komolyak lenni?

Figyelt kérdés

Nekem kimaradt, van bánni valóm vagy sokat nem vesztettem?

Mostmár nem vagyok tini de így sem könnyebb komolyat taláni sajnos pedig azt hittem régebben.


2021. szept. 13. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hétig / hónapig egész komolyak. 😅
2021. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
ez mint minden sok tényezőtől függ… 12-13 éves is kiskamasz tinédzser már meg a 16-17 éves is. Összességében tekintve sztm sok buktató van a tini kapcsolatoknál. Mindkét fél még keresi önmagát nincsen kialakult világnézet stb. de azért ne felejtsük el, hogy van egy nem olyan eset, ahol 15-16 évesen összejönnek és együtt öregednek meg. Persze ehhez nagyon szerencsésnek kell lenni
2021. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi 16/17 évesen jöttünk össze, ma 29/30 évesek vagyunk, 5 éve házasok, van egy gyerekünk.
2021. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerethetik egymást, meg dugnak sokat. De nem valószínű, hogy tartós lesz. Persze ez nem is erről szól.
2021. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Az egész tinikor az útkeresésről, szárnypróbálgatásról, kóstolóról szól. Akinek ez kimarad, az nyilván szegényebb lesz élményekkel, és jóval tapasztalatlanabb, amitől később is lehetnek önértékelési és egyéb gondjai. Összességében hosszú távó dolog ritkán alakul ki tiniként, de ki bánja?
2021. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
5-ös jól leírta, nekem kimaradt minden és legszívesebben megölném magam.
2021. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Van, ami komoly, van, ami. Volt osztálytársam 4 évig voltak együtt, szerintem ez önmagában se olyan kevés idő (ok, egy aranylakodalomhoz viszonyítva nyilván az), tiniként meg rengeteg. De az én “kapcsolataim” meg pl egy hónaposak voltak kb.

Egyébként azért definiáljuk a tinit. Nem mindegy, hogy arra gondolsz, hogy jaj, 16 évesen még nem próbált fel a fél város vagy 18-20-onpár évesen van az első (komoly) kapcsolatod vagy 30 évesen is teljesen tapasztalatlan vagy. Utóbbi már azért tényleg hátrány, valljuk be. De nem leküzdhetetlen.

2021. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os! Ne mondj ilyet, nem kell eldobnod magadtól az életet...


Sok olyan ember van, akinek kevés szerelmi/nemi/párkapcsolati élménye volt tizenévesen és később mégis lesz felesége, gyereke, pl. én is így jártam.


Egyébként meg találkozni olyanokkal is, akiknek párkapcsolat mellett vannak önértékelési problémái. Hidd el, nincsenek ők olyan kevesen... tudnék mesélni a párkapcsolatfüggő haverom aggodalmairól bőségesen....

2021. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

A tini vagy a fiatal kor a párkeresés ideje, tehet KERESÉS ideje. Zömmel megy is keresés, ezért van a szakítás is. Hiszen KERESIK a nekik megfelelőt.

Nincs ezen miért megütközni.

2021. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint sokkal szerelmesebb voltam tiniként, mint huszonévesen. Akkor még egy csomó dolgot nem tudtam a kapcsolatokról, ami elrontja az egészet. Most már láttam sok mindent, sokszor csalódtam és már nem merek senkibe feltétel nélkül beleszeretni. Szóval szerintem az igazán nagy szerelmek tinikorban vannak. Én is visszasírom azt az időszakot. :\
2021. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!