Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elrontottam a kapcsolatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a kapcsolatom ezzel, szerintetek helyre tudom hozni és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van/volt egy barátom aki pénteken szakított velem. Már két éve együtt voltunk és az egész nyarunkat és jövőnket együtt terveztük, jelet nem láttam annak, hogy lehet vmi probléma. Ám csütörtökön összevesztunk néhány számomra fontos (de butaság mert nem a legfontosabb) dolgon ami őt annyira nem izgatja vagy hát csak túl lusta hozzá és ezt nem tudja legyőzni. Ez a tanulás és egyéb iskolához kötelező dolgok. Pénteken elmentünk bulizni a barátainkkal azonban egész nap/héten nem taliztunk és vágytam arra h velem legyen odajött hozzam egy 10-15 percre aztán átült a fiú spanjaihoz én ezt szóvá tettem és kicsit rosszul reagáltunk mind a ketten. Sírt ő is hogy nem elég jó hozzam stb és szakított velem. Nála aludtam mert úgy volt megbeszélve és ő lakott arra amerre a buli volt és nem tudtam haza menni mert már nem jött busz. Egész este próbáltam helyre hozni az akkor még nem látott problémám de nagyon ragaszkodott a döntéséhez hogy vége. Sírt ő is én is mondtam neki hogy mondja a szemembe a valós problémát de osszekamuzva valamit könnyes szemmel mondott nekem vmi kevésbé fájó indokot nekem. Megolelt aznap és úgy éreztem hogy ez az olelese tele van fájdalommal és szerelemmel. Mondtam neki hogy csak akkor engedem el a kezet ha kimondja nekem hogy már nem szerelmes belem azt mondta h ezt nem teheti. Eltelt 2 nap és legjobb barátnőm külső szemlélőként rávilágositott hogy elbasztam és ez a barátomnak nem jött ki az ajkán mert túl óvott mindig és tudta hogy felmarcangolna belül a tudat hogy én voltam a probléma okozója. Elrontottam a szeretet nyelvét és nem értettem meg őt eléggé. Nem kapott tőlem elég visszajelzést arra hogy egy rohadt jó ember és szeretem. Nem kifogás de ezt láttam otthon ezt vittem magammal a hirtelen szituációkban rosszul reagálva úgy beszéltem vele neha mint egy kutyával. A végére ezt sikerült megvaltoztatni mert jobban figyeltem de így se eléggé. Mikor szakítottunk éreztem az összes fájdalmat neki is mert a fejéről csak ez tükröződött. Fiatalon nagy kijelentés de úgy érzem ő az akivel le tudnám élni az életem és ő ugyan ezt a visszajelzést adta nekem egész kapcsolatunk alatt. Félek viszont hogy annyira nem érzi magát elégnek hozzám hogy ezt már nem fogjuk tudni megoldani. Adok neki időt de nem tudom mit csináljak még vagy hogy egyáltalán csináljak e vmit. Nagyon szeretem és tisztában vagyok vele hogy elrontottam de helyre szeretném hozni mert a világ legjobb embere és én ennyire nem érzékeltettem vele és ez nagyon bánt. Bármilyen ötletetek van hogyan hozhatnám ezt helyre? Tudom hogy még szeret mert minden közös barátunknak ezt írja és nekem is ezt mondta de már nem érezte jól magát a kapcsolatban neha és nem érezte elégnek magát mellettem ami nyilván kikészítette. Szóval kérlek segítsetek. Nagyon helyre szeretném hozni 😔😔

2021. jún. 13. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Adj magadnak is meg neki is egy hetet gondolkozni. Lehet végül ő fog kezdeményezni.

Ha pedig végleg vége akkor köszönd meg neki az elmúlt 2 évet és tanulj a hibádból.

2021. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Adjátok egymásnak időt. Gondoljátok át, gondold át, hogy mi az amit te ronthattál el és hogyan tudnád ezt a jövőben másképp csinálni, hogy jó legyen. Pár nap/hét/hónap múlva amikor átgondolta, lehet, hogy írni fog, ha nem akkor engedd el és tanulj belőle.
2021. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Annyira fájna elengedni és tudjátok érzem azt hogy nekünk nem itt lesz/van vége. És ez olyan nehéz. Barátnőm azt tanácsolta hogy 3-4 nap múlva írjak rá hogy találkozzunk vmikor és vigyem el neki a nálam maradt ruháit és mondjam el neki hogy rájöttem mit hibáztam és bánom. Aztán ha ő is nyitott rá elkezdhetnénk újra randizgatni hogy bizonyítsam neki hogy helyre szeretném hozni a hibáim. De mindezek mellett ismerem nagyon jól őt és tudom h minden érzését képes úgy elnyomni hogy csak akkor érdekli mikor egyedül van és inkább fájlaltatja szívét. Segíteni szeretnek neki ennek a leküzdésében. És teljesen őszintén én is felek a visszautasítástól és attól hogy elveszthetem őt.
2021. jún. 13. 09:54
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom jól értelmezem-e a kérdésedet, de a leírtak alapján szerintem sokban hasonlítok a barátodra. Az ő szemszögéből nézve is teljesen át tudom érezni a dolgokat. Egymás szeretetnyelvének figyelmen kívül hagyása miatt nekem is majdnem tönkrement a kapcsolatom. Ugyanez volt a fő probléma, hogy bárhogy is igyekeztem, próbáltam a kedvében járni, elismerést soha nem kaptam, a barátnőm mindig csak a hibáimat rótta fel. Hogy miért nem sportolok többet, hogy miért így öltözködöm, hogy miért nem olyan vagyok intim téren amilyennek ő szeretne, miért ez meg az a hobbim amikor csinálhatnék mást is és még oldalakon keresztül lehetne sorolni. Erre a magyarázat az volt hogy ő csak nevelni akar. Én inkább úgy éreztem hogy meg akar változtatni. Különben sem hiszem, hogy egy kapcsolat egymás neveléséről kéne szóljon. Hiába mondtam hogy ez rosszul esik, semmi nem változott. Mikor már heteken keresztül mindig csak a hibáimat rótta fel, semmilyen pozitív visszajelzés nem jött, akkor én is kezdtem úgy érezni, hogy soha nem fogok megfelelni neki és teljesen feleslegesen erőlködöm. Mikor már pattanásig feszült a dolog, szakítottam. Nem akarta elfogadni a helyzetet, de mondtam hogy biztos vagyok a döntésemben. Néhány nap múlva felhívott sírva hogy nem bírja így, szeretné megbeszélni a dolgokat. Találkozunk és arra jutottunk hogy folytatjuk. Az a néhány nap gondolkodási idő szerintem kifejezetten jót tett. Azóta minden rendben van köztünk.

Szerintem ha meg akarjátok menteni a dolgot, menthető még. Neki is mondd el amiket ide leírtál, hogy a legjobban ember a világon és úgy érzed leélnél vele egy életet. Szerintem csak ennyi kell hozzá. Ez után pedig becsüld meg és ne üldözd el többet.

2021. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, hagyok neki időt és utolsó válaszoló nagyon köszönöm hogy leírtad a saját tapasztalatodat. Már most tanultam a hibámból és remélem sikerül helyre hozni.
2021. jún. 13. 10:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj, hogy mi lesz.
2021. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem minden jól alakul!
2021. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Senior Séf ***** válasza:
24%
Kamaszkori világfájdalom. Ha nincs rá ok, csinál magának.
2021. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma volt osztálykirándulás volt és azt szerintem elfelejtettem leírni nektek hogy amúgy osztálytársak vagyunk 🙃. Láttam hogy tiszta lila a szeme és nem azt a vicceskedos formáját hozta hanem csak így lézengett. Őszintén elsírtam magam. Az osztalyfonokom látta csak és ezért akart velem beszélni erről. Azt mondta hogy ha szeret mind1 hogy ma vagy csütörtökön 3 nap múlva fogok vele beszélni mert annyi idő úgyse elég. Szóval vettem a bátorságom és beszéltem vele. Azt mondta hogy szeret engem de mivel volt h csúnyán bántam vele betelt nála a pohár. Mondtam neki h képes lennék megváltozni és elmondtam neki hogy mennyire szeretem őt. Erre csak azt válaszolta hogy belőle a szerelem egy érzése kihalt és nem tudja vissza lehetne e hozni és hogy ne miatta változzak meg hanem magam miatt. Nagyon kétségbe estem. Sírtam…. Megolelt es a derekamat fogta végig érthetetlen volt számomra mert még mindig úgy szorított hogy nem tudtam elképzelni hogy miért csinálja akkor ezt. Végül elment mert orvoshoz sietett. Nem fogok hazudni teljesen osszezuhantam. Nem mentem ma edzésre mert nem akartam ott is sírni. Itthon vagyok es végig sírok etvagyam nincs es kedvem se semmihez. Megbeszéltük hogy azért a ruhákat vissza adom mert megis nyár lesz es szüksége van a ruhaira. Kétségbe vagyok esve és nem akarok túllépni. Apukám külföldön dolgozik és most fog majd haza jönni 2 hét múlva de vásárolt nekik is dolgokat szóval egyszer még találkoznunk kell. És nem tudom. Reménykedem de közben gondolom h nem lesz semmi. Felek és azt érzem elvesztem.
2021. jún. 14. 18:21
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom csütörtökön mit mondjak neki ha oda adom a holmikat vagy hogy egyáltalán mondjak e vmit. Nehéz az egész szituáció és tanácstalan vagyok. Egy szia tessék elég és menjek el vagy varjam meg még ő megy el? Az egész szar és félek h ha egy hónap vagy kettő múlva érzi majd a hiányom se fog lépni vagy épp összejön ez idő alatt valakivel ami úgyszintén még egy pofon lenne nekem csak most a másik irányból…
2021. jún. 14. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!