Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek el mondjam neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el mondjam neki hogy szeretem ?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.

Nem régen meg ismertem egy fiút akibe úgy érzem szerelmes vagyok. Ő pedig 18 éves

Apukám vállalkozó az építő iparban ennek következtében dolgozik nálunk pár ukrán vendég munkás fiú. Ő is az egyik közülük.

Egyik nap mikor apával be mentem a munkába hétvégén akkor jött oda hozzám a szünetében hogy szimpatikus vagyok neki szeretne meg ismerni ha lehet így meg adtam neki a nevemet hogy keressen meg Facebookon.Este már beszélgetünk is vele angolul mert magyarul nem igazán beszélnek a szián kívűl.

El kezdünk beszélgetni először csak ilyen átlag dolgokról hogy zene hobbi egyéb.

Kb minden este beszélek vele már több mint fél éve van amikor fel is hív és el kezdünk személyesebb dolgokról beszélgetni. Mesélt a családjáról ,hogy miért van itt. Rengeteg személyes dolgot meg tudtam róla .

Egyre jobban kezdem meg kedvelni azt hiszem kezdek belé szeretni.

Minden nap ő jár a fejemben semmi másra nem tudok figyelni. Mikor fel villan a telefonom mindig azt remélem hogy ő irt nekem. Egyszer ő is mondta hogy kedvel engem videó hívásban de akkor nem volt teljesen józan.Ezért nem tudom el hihetem e neki. Én viszont még nem mertem el mondani neki mit érzek de egyre fontosabb nekem.

Kicsit tartok tőle mert rengeteg negatívot hallok az ukránokról akik itt dolgoznak. Csak szexre mennek. Viszont így sosem közeledett felém. A legtöbb ami köztünk történt csak egy ölelés volt

Szerintetek ha tényleg komoly szándékai vannak velem kapcsolatban akkor érdemes lenne-e bele kezdeni ebbe ?



2021. szept. 14. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Először is eltévedtél a kategóriák között, jó pár év, mire itt feltehetsz kérdést.

Nem, egyáltalán nem vagy szerelmes, vonzódsz hozzá. Ha fél éve beszélgettek, akkor nem akar tőled semmit, csak barátkozik. Nemhogy nem csak szexet, hanem semmit nem akar tőled.

2021. szept. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Volt már
2021. szept. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Apukad buszke lenne h a munkásai huzzák a lányát:D
2021. szept. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A semmiről nincs mit beszélni. Nyilván kedvel, ha fél éve beszélgettek, ehhez nem kell részegnek lenni. Régen közeledett volna, ha akarna valamit!
2021. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Te szándékosan írsz így, vagy egyszerűen írástudatlan vagy, kérdező?

Durva, amikor valaki szinte minden összetett szót és igekötőt különír. Jársz te egyáltalán iskolába? Ha az én gyerekem ennyire le lenne maradva nyelvtanból, bizisten megreguláznám mert ez durva. Én sem vagyok egy helyesírási ász, de baszki, alapfogalmakról beszélünk.

2021. szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 stevejones ***** válasza:
39%
Ukrán vendégmunkás, videohíváskor nem volt józan! KISLÁNY ESZEDNÉL VAGY-E?! ESCAPE!!!!!!!!!! Az én lányomat megkörnyékezné egy ilyen senkiházi, úgy rúgnám szét a valagát, hogy ihaj! Az én lányom igazi A kategóriás srácot érdemel!!!!!
2021. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó lehet hogy az a te lányod viszont én nem a tökéleteset keresem.

Attól mert ukrán nem valószínű hogy rossz ember .

1 egyszer volt igen hogy egy picit részeg volt és úgy beszélt velem azóta soha .

Nem igazán tudtam vele meg úgy találkozni hogy csak ketten legyünk mert a szüleim nem tudnak róla hogy beszélünk munka közben pedig nem igazán tud felém úgy közeledni. Mivel figyelik.

2021. szept. 14. 15:37
 8/8 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:

IDK én azért elmondanám neki végül is rossz nem nagyon történhet.


16/F

2021. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!