Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg a csajomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a csajomnak, hogy a legjobb haveromat jobban szeretem, mint őt?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom sokkal megértőbb, kedvesebb velem, normális, nem hisztizik, nagyon jól kijövünk, sokkal jobban szeretem már, mint a barátnőm. Külsőleg viszont a barátnőm jön be, de már idegesít.

Nem tudom, mit csináljak.



2019. dec. 15. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
-Cióka accem belangyiztam és jobben csipázom xy pasikát mint téged, mert ő annyira cukker és megértő velem bocsika csocsika
2019. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak számomra nem egyértelmű, hogy a legjobb haverod fiú vagy lány? :D
2019. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts a csajoddal. Ha már idegesít és hisztizik, a leírtak alapján valószínűleg nem is kedves, megértő, akkor mégis miért akarnál még vele lenni? Gyanús, hogy ő se boldog, ha már hisztiznie kell.


Az mellékes, hogy a legjobb haverodat jobban szereted nála, ha már nem szereted a csajod, akkor persze, hogy a barátaidhoz jobban kötődsz.

2019. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondanád meg? Nem elég, ha szakítasz vele?
2019. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!