Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ,vagy el ítélendő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ,vagy el ítélendő hogy egy 26 éves srác együtt van egy 17 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
van egy 26 éves haverom,aki össze jött egy 17 éves lánnyal,gyönyörű szép a lány kedves és aranyos,jókat lehet vele beszélgetni bár viselkedésre természetesen olyan mint a többi tini. a lényeg hogy a lány nagyon szereti a haveromat és a haverom is őt bár rajta annyira nem látom hogy tényleg annyira szeretné azt a lányt, akármennyire is meg barátkoztam azzal hogy a lány 17 éves azért engem kicsit még mindig zavar hogy a haverom mindig ezeket a fiatalabb lányokat fogja ki magának és nem tud a korához megfelelő lányt találni ez az ő dolga ebbe sosem szóltam bele de akkor is kicsit engem zavar.nem akarom hogy hatóságilag ebből baja legyen a haveromnak, a lány szülei folyton vitáznak a haverommal mert nekik nem tetszik hogy a haverom 26 éves, szerintetek jogilag lenne ebből bármi baja esetleg börtön vagy valami? csak mert a lány szülei fel akarják jelenteni a haveromat mert azt mondják ez kiskorú meg rontásának számít,szóval az igaz hogy a lány még nem nagykorú,jövőre ugyan ilyenkor tölti csak be a 18 at. mi a véleményetek erről?
2021. szept. 14. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Normális.
2021. szept. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Jogilag semmi következménye nincs.
2021. szept. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

És ha a csaj meg 18 lesz akkor milyen címszóval akarják majd feljelenteni a pasit?


Visszatérve: mi is kb ennyi idősek voltunk mikor összejöttünk. Azóta összeköltöztünk, dolgozunk, újjítgatjuk az otthonunkat ês a szüleim mindig nagy szeretettel várnak haza. A páromat meg imádják.

Szerintem ha a srácban semmi kivetni való nincs, ami tényleg veszélyt jelent a csajra akkor nincs baj. Mégrosszabb esetben a csaj rengeteg segítséget tud kérni a már tapasztalt sráctól.

Ha túl tudnak lépni a középsulizok és érettségizek - dolgozok dolgon és felnőttként tudják kezelni azt az életszakaszt amiben a másik tart és még tisztelik is pláne nincs baj.

2021. szept. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
74%

14 év a beleegyezési korhatár, a 17 éves lányt akár körbeállhatja 30 nyugdíjas is, nem történik bűncselekmény.


Ebben a korban a 9 év korkülönbség szerintem nem szerencsés, de nem is annyira durva.

2021. szept. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
ennyi idősen én is szívesen kúrogattam volna tini csajokat 😋
2021. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem valami gond lehet vele, hogy majdnem 30 évesen egy tini kell neki.

Biztos a korabeli nőknél nincs esélye.

2021. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

#6


Istenem, aki ezt a dumát nyomja, azt felpofoznám. :D

25-30 évesen SOKKAL könnyebb összeszedni egy 25-30 éves nőt, de ki a fene akar, amikor lehet 10 évvel fiatalabb csajod, aki feszes, hamvas, tele van energiával, nem akar két éven belül gyereket, stb?

Nekem pl 27 éves koromig egy 7 éves kapcsolatom volt korombeli lánnyal, aztán szétmentünk, és utána évekig kizárólag 18-20 éves lányokkal voltam. Most is több mint 10 évvel fiatalabb a barátnőm. Míg ránézek a kiégett harmincas nőkre, és röhögök az olyan kommenteken mint a tiéd.

A két racionális (de nem érzelmi ok) amiért az ember korabeli nőt akarhat, az, hogy 1) más nem jut, 2) anyagilag nem bírja el hogy a fiatal barátnője még tanul és nincs rendes bevétele.

2021. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
27 vagyok és nekem is bejönnek a 16-19 éves lányok. Utoljára 24 évesen jártam 17 éves lánnyal, de azóta sem volt 19-nél idősebb barátnőm. Szóval ha találsz egy olyan lányt, aki ennyi idősen vonzódik hozzád, az igazi kincs és értékeld, amíg tudod.
2021. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem szoktak szépek lenni az ilyen lányok
2021. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
#7 30-as nő is lehet energiabomba, az hogy te nem találkoztál ilyennel az már a te bajod. És nem, nem azért akar a legtöbb ember korabeli társat, mert "nincs más", hanem mert egy kapcsolatban bezony számít, hogy a felek nagyjából egyszinten legyenek. Lehet az a 17 éves lány bármennyire is érett, sosem lesz annyira tapasztalt, mint egy normális 30-as nő. Szellemileg és érzelmileg sérült emberek szoktak úgy gondolkozni, mint ahogy te, úristen feszes a segge, annak a 30-as nőnek már nem, kinek ne kellene egy tini? Igen, sokan ágyba vinnék őket, ezzel nincs is gond, de egy kapcsolathoz ennél már több kell, de ha valaki közel 30 létére egyszinten van egy 17 évessel, azzal sincs feltétlenül gond végülis, csak nehogy ez legyen már normálisnak beállítva.
2021. szept. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!