Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 1 éve együtt vagyunk,de sose találkoztunk még,itt ismerkedtünk meg gyakorin.

Rengetegszer próbáltam találkát leszervezni vele,de eddig csak 3x1 órára lett volna ideje az 1 év alatt titokban,ami valahogy nem tetszett úgy hogy az oda-vissza út csak 6 óra.

Most nyáron gondoltam változik a helyzet,de hajthatatlan,most inkább csakis a szüleivel akar lenni majd,pedig kettőnk nyaralója pár km-re van egymástól,előtte a "szűk" baráti körének (25fő) szervezett le egyedül egy több napos kirándulást az ország másik felébe egyik pillanatról a másikra,illetve lazán elengedik a szülei Szigetre is majd,szóval az se lehet gond hogy féltik a lányukat. Mégis mindig azt mondogatja hogy egy idegen pasihoz akkor se engednék el több napra és nem is nagyon erőlteti,de azért szeret.

Mit kéne csináljak?

Engedjem el a lányt?

Csak játszik velem vagy én vagyok a hisztis? (Ő annak tart emiatt)

18F és 16L



2018. júl. 5. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el
2018. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is engedd el...nem akarok beleszólni de az milyen kapcsolat már,hogy sose találkoztatok? Ez nem kapcsolat. Csak hülyít téged.
2018. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egy éve együtt vagyunk, de még sose találkoztunk. MI VAAAAAAAAN???????

most akkor én vagyok helikopter?

2018. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engedd el és keress egy valódi barátnőt.
2018. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:
58%

Áh mikor egy 16 éves lány magyaráz arról valakinek, hogy hisztis.. :D

Igazából ott rontottad el, hogy GYK-ról összejöttél valakivel. :D Na jó legalábbis a párkapcsolatok / szexualitás kategóriákból kérdezőre ráhajtani... ennyi erővel akár tökön is rúghatod magad. :D

De tudnék olyat mondani akivel akár csak "barátkozni" is maga volt a kínszenvedés..

Alkalmanként megszegem a saját szabályom miszerint GYK-ról semmilyen szándékkal nem ismerkedek a gyk felületén kívül de minden egyes alkalommal kiderül, hogy ez rohadt nagy hiba de legjobb esetben is egy erős meeeeeeeeh. [Okay tény, hogy csajozni még nem csajoztam GYK-n. A barátok milyenségére meg elég háklis vagyok. :D]


Ebben a konkrét esetben ez bizony felejtős, már jóval korábban ki kellett volna adni az útját. Vagy, hogy költői legyek: a lófsznak is van vége.


26F

2018. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként egy teljesen semleges téma miatt kezdtünk el dumálni,azt se tudtam elején hogy lány,nem tervezett csajozás volt :/
2018. júl. 5. 20:28
 7/8 paradicsom31 ***** válasza:
Szerintem hagyd. Nem
2018. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 paradicsom31 ***** válasza:
Szerintem hagyd, gyerekes a felfogása, és bizonyára hamar szakítás lenne ebből.. Beleunnál. Már most beleuntál. Kíméld meg magad ettől.
2018. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!