Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Pár éve jártam egy sportra és ott az edzéseken volt egy srác aki egy kicsit tetszett majd elmúlt. Soha nem beszéltem vele. Már két éve nem járok oda sportolni de egyre többször beugrik az arca és szerelmet érzek iránta. Én megjegyeztem a nevét. Meg is kerestem instán tegnap és ma egész nap azon járt az eszem hogy ráírok de nem merek mert szerintem azt se tudná ki vagyok. 2 éve semmit nem tudok róla nem is láttam meg semmi. Szerintetek mit csináljak?

2021. szept. 14. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

:D én még úgyis nehezen esek szerelembe hogyha mindennap látom az illetőt.


De amúgy ráírhatsz nyugodtan,hogy fel ismer e még stb.

2021. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá nyugodtan. Nem veszíthetsz semmit.:)
2021. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!