Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen belezúgtam az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belezúgtam az egyik osztálytársamba. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szoktunk beszélgetni, de nem túl sokat. Valami tanácsot kérhetek?

Lány vagyok



2021. szept. 18. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele többet. Érdeklődje mindenféléről.
2021. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Többiek?
2021. szept. 18. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban próbálj meg vele sokat beszélgetni. Ha tudtok csináljatok valami közös programot, menjetek el valahova kávézni, meginni egy üdítőt. Akár ketten vagy többen is.
2021. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez tegnap megtörtént:D 5en voltunk
2021. szept. 18. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Beszélgess vele bármi kapcsán online valoságban, keresd a társaságát közeledj hozzá apro érintések figyeld mosolygj rá ha rád néz és társai. Érezze azt h nem vagy számára közömbös, bár sokat segítene h tudnánk milyen a srác. Tudd meg miket szeret és olvass utána h ha esetleg szoba kerül tudj hozzászolni te is. Hát az 5en voltunk kezdésnek nem rossz de a ketten vagytok még jobb lenne, de majd idővel. Ha mindig a közelében vagy ez neki is felfog tünni és ezáltal közelebb kerültök az csak neked jó, de igazábol ha bevállalós vagy el is hívhatod kettesben valahova. Lehet h ciki v gáz meg ilyenek járnának a fejedben, de igazábol nyugdtan tedd meg nem veszíthetsz. Maximum kiderül h nem szeretne tőled semmit, de kitudja lehet belemegy és haladtok szépen előre. És a találka után így tovább figyeled a reakciokat meg tocább viszed a storyt ahogy te szeretnéd
2021. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem rudom, hogy külsőre vagy belsőre értetted, hogy milyen de belsőre kedves, barátságos, okos, intelligens. Kivulrol helyes, szemuveges. Barna haju. Ebédelni is együtt járunk. Nekem nagyon szimpi
2021. szept. 18. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!