Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy jel? Tényleg számít,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jel? Tényleg számít, hogy milyen a kenyér?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik és egyre többet beszélgetünk, és sok dolgot megosztottunk már egymással, ma kitöltöttünk egy tesztet, hogy milyen kenyerek lennénk, és nekem kalács jött ki és neki is. Azt mondta régebben nem kalács jött ki neki. Más válaszokat adtunk, és most Ő is kalács lett. Lehet, hogy ennek köze van ahhoz, hogy megismerkedtünk, és összeillünk?


Ez arra utalhat talán, hogy a jövőnk összefűződik, tudjátok, mint a szép kalácsnak a tetején a csíkok.



2021. szept. 21. 21:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A 23 éves lánnyal már össze lehet fonódni, mint a fonott kalács. 😂 Viccet félretéve, korotokból kiindúlva, lehet jobb ötlet nálad vagy nála egy romantikus közös filmnézés. 🙂 Jah még mindig a #2-es voltam.
2021. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
#5 Azért, mert ez egy hülyeség. Aki egy facebookos tesztből akarja megjósolni, hogy mi lesz a lánnyal, annak nem való barátnő, mert éretlen.
2021. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 23 éves lány, jobban szereti a kolbászt, mint a kalácsot! 😂
2021. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#10 Hát igazából nem csak a teszt miatt van az egész. Már előtte is éreztem, hogy van valami különleges köztünk, ez a kalácsos dolog, csak magabiztosabbá tett ilyen téren.

És miből gondolod, hogy a fiúk későn érők? Ez ember függő is azért.

Eddig még nem volt barátnőm, márt vártam az igazira, és most eljött szerintem.

2021. szept. 21. 21:51
 15/24 anonim ***** válasza:
Hívjak orvost?
2021. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#2 Igen, a filmnézés is jó ötlet szerintem, milyen típusú filmet kellene nézni szerinted? Vagy az a legegyszerűbb, ha megbeszéljük?

Kicsit félek az ilyentől, hogy ha túl hosszú filmet választok, akkor nem nézzük végig, mert vagy bealszok rajta, vagy túl közeli kapcsolatba kerülünk egymáshoz, és még nem voltam senkitől és kicsit tartok tőle.

2021. szept. 21. 21:54
 17/24 A kérdező kommentje:
#15 Mármint??
2021. szept. 21. 21:54
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Először is, hívd át filmet nèzni, ha benne van, akkor valószinű, hogy bejössz neki. Majd megbeszélitek milyen filmet nézzetek. Hidd el, ha ott leszel mellette, nem fogsz bealudni! Ha meg szex leszbbelőle, akkor az lesz! Fog az menni ne aggódj! 🙂 Légy bátor!
2021. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egy internetes tesztnek nem szabad hinni. Legtöbbször csak baromságokat kutyul össze. Ha elhiszed minden egyes szavát amit ír akkor hamar pofára fogsz esni.
2021. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés jobbá tette a napomat

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2021. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!