Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Készüljek fel előre a rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készüljek fel előre a rossz válaszra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Adtam egy képeslapot egy lánynak, amibe írtam egy idézetet. Még nem olvasta el, ma este fogja. Mondtam neki, hogy elég fontos. Azt mondta kezdek félni. Nem tudom hogy mosolygott e vagy valami, izgultam, nem tudtam figyelni. Szerintetek rosszul fog rá reagálni?
2021. szept. 27. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én is félnék a helyében, már csak ha abból indulok ki, hogy 2 hete több kérdésben is ezen az idézeten lovagolsz.
2021. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
#1 dettó ugyanezt gondolom
2021. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szatam9a ***** válasza:
86%
Nagyon sok részlet hiányzik a történetből. De az sohase jó ha így úgy felelősséget raksz a másikra mert jaj a te érzéseid milyen fontosak. Neki is vannak érzései. Amúgy ez egy alap válasz arra ha valaki traktàl valamivel. Szerintem :)
2021. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Az egyik barátnőm sokszor hasonlóan szokta jelezni egy lánynak, ha csak barátként tekint rá. Ha valaki iránt érdeklődsz, akkor nem "félsz" egy olyan dologtól, ami ismerkedésre utal.
2021. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
szerintem ez az egész túl görcsös terhet raksz rá amit ő lehet nem is akar kellemetlen helyzetbe hozzod ezekkel
2021. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
na mi lett?
2021. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tetszett neki :) a többi ki derül
2021. szept. 28. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!