Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó döntést hoztam ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntést hoztam ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja tetszik nekem egy lány. Ebből az egyszerű szimpátiából később szerelem lett. Próbáltam kezdeményezni felé, így a szándékom le is esett neki is és még pár barátomnak is. Az egyik buliba aztán a csaj barátnőjétől megtudtam, hogy tetszik neki valaki más, ezért annyira elcsüggedtem, hogy elhatároztam, innen már nincs értelme tovább titkolni, hogy mit érzek, ezért elmondtam neki. Természetesen visszautasítottak, ahogy vártam, ez pont 1 hete történt. Viszont most a legutóbbi két napban kezdtem gondolkozni azon, hogy talán rossz ötlet volt elmondani neki ilyen korán az érzelmeimet. Az van bennem, hogy talán ha jobban és több ideig próbálkoztam volna, akkor sikerülhetetne vonzalmat kiváltani belőle is. Szerintetek jó döntést hoztam vagy nem? És ha nem, akkor hogyan tudnám helyre hozni ezt a helyzetet?

2021. okt. 1. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, hogyan lehetsz szerelmes valakibe, ha nem is beszélgettek, nem vagytok együtt, és nem is ismered?


Tudod mi történt?


Te vágysz egy nőre, (bármilyenre aki tetszik), ezt az érzést megformáltad, hogy pótold a hiányérzeted, és adtál neki egy célt a kiszemelt lány személyében.

Ezt úgy hívják, hogy pszcihózis, vagy rögeszme.

Még jóhogy lepattintott a barátnője, hogy megvédjék magukat.


Legközelebb próbálj meg úgy beleszeretni valakibe, hogy előtte azért beszélgettek pár hétig, meg elmentek legalább egy jót enni, vagy mozizni.

Amíg ez nem megy addig inkább vegyél egy plüssmacit magadnak! És ne sértődj meg ezen. További jó lelki fejlődést.

2021. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"hogyan tudnám helyre hozni ezt a helyzetet?"


Ezt már sehogy, hagyd annyiban egy időre, és inkább válts megfigyelő módba.


Derítsd ki, hogy egyáltalán szabad e a csaj, mik az igényei, szokásai, tervei.

Aztán hasonlítsd össze magadal, hogy te meg tudnál e felelni ezeknek, vagy ő a te paramétereidnek, és így már legalább azzal tisztában leszel, hogy fogod e tudni szeretni, vagy egyáltalán tolerálni a dolgait, környezetét.

Ha elég infót szereztél róla, (és nem magadról) és jó megfgyelő vagy fogod tudni milyen irányból érdemes legközelebb közelíteni.

2021. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hallottad, hogy van valakije, Te mégis szerelmet vallottál neki, akkor rossz döntést hoztál. Más lett volna a helyzet, ha észrevetted volna, hogy tetszel neki. Így csak egy elutasítást kaphattál.

Ezt a helyzetedet úgy tudod helyrehozni, ha erről a lányról lemondasz és nézel ki magadnak másikat. Ha ő is elutasít, akkor egy harmadikat stb. Te is válogatsz a lányok között és nem kezdeményezel mindjárt az elsővel. Kell egy kis szimpátia. Ennyi.

2021. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fiatal kérdező Uram, ha egy dolgot megváltoztatni nem tudsz az életedben, akkor az a múlt. Pontosan ezért én a világ leg feleslegesebb és legönpusztítóbb kérdésének találom a "Mi lett volna ha?" és a hasonló kérdéseket.

Ne érts félre, a helyzeted nem kilátástalan, és nyilván van esély mindenre, de ahelyett, hogy azon gondolkoznál hogy mi lett volna ha valamit máshogy csinálsz, és nem mondod el a lánynak hogy mit érzel, próbálj meg azért tenni hogy kikerülj ebből a helyzetből.

Azt tudom javasolni esetleg hogy gondold bele magad az Ő helyzetébe, milyen lenne ha neked most, ha egy lány elmondta volna neked ugyan azt , amit te ennek a lánynak. Te is ugyan így kikosaraztad volna, mert neked most más tetszik. Próbálkozni lehet, de ne hozd közben magadat, és Őt se kellemetlen helyzetbe közben.

A jövődön még tudsz változtatni, de a múltadon soha!

És azt se feledd el, hogy a legtöbbször azzal rontod el a jövődet, ha leragadsz egy ponton, és nem lépsz tovább. Fel kell ismerned azt, hogy mikor kell továbblépni.

Végezetül világsok szerencsét kívánok kedves kérdező!

2021. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!