Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzetben mi tévő legyek, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Megpróbálom rövidre fogni a dolgokat (csak hogy tisztázzuk fiú vagyok..) Van egy lány, akivel lassan már 5 hónapja beszélgetek, neten keresztül, még egyszer sem találkoztunk, és nagyon egyszer sem hívtuk fel egymást, de ezen kívül azt kell mondjam egész jól kijövünk egymással, sőt mi több, mondhatjuk azt hogy nagyon is jól, szerintem. A baj itt csak azzal van hogy, én már a leges legeleje óta annyira szerelmes vagyok belé, mint még senki másba soha az életembe, több lánnyal is voltam már együtt, hónapokig, évekig, de még egyiknél sem éreztem ezt mint nála, annak ellenére hogy, még ugyebár nem is találkoztunk, és csak neten beszélünk, és a baj az ott kezdődik, hogy, ezt, párszor, el is mondtam neki, voltak olyan pillanatok is amikor úgy viselkedtem mintha együtt lennénk, féltékeny voltam, stb, és, ő ezt így párszor el is mondta hogy, neki nem erre van szüksége, mert ő inkább ilyen, ez a teljes "barátból szerelem" dolog kell neki, mint igazából nekem is, meg mint mindenkinek,kb, nem pedig ez a tipikus mai kapcsolatok, egyből bele a kapcsolatba. Ezzel igazából tisztába is voltam és vagyok, csak, egyszerűen annyira szerelmes vagyok belé,hogy, voltak pillanatok, amikor akaratlanul is mondtam olyasmi dolgokat, stb,tehát, meggondolatlan voltam, ennek ellenére úgyan úgy beszélgetünk és "élvezzük" egymást, ha lehet ezt így mondani, csak, tegnapi napon, egy hosszas gondolkodás után, realizálódott ez a dolog bennem teljesen, és jöttem rá, hogy, nagyon nagyon nagyon nem kellett volna semmi ilyesmit mondanom. Szerintetek mit kellene tennem? Esetleg valahogy beszéljem meg vele hogy az olyan pillanatokat felejtse el, és kezdjük idézőjelesen "előről", vagy csak simán hagyjam, és ennek tudatában, csak "menjek tovább" és ne mondjam legközelebb semmi hasonlót? Most ezekre ráeszmélve nagyon úgy érzem hogy, nagyon nagyon elrontottam, örökre, és teljesen friendzonet kaptam, annak ellenére is hogy, úgy hogy beszélünk meg, "élvezzük" egymást. Szerintetek mi legyen?
2021. okt. 3. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell kapcsolatban lenni vagy bárminek is történnie hogy szerelmes legyen az ember.

Egyébként meg nem történt tragédia, viszont azért próbálj meg vele találkozni végre.

2021. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A legelejétől "friendzone-ban" vagy, ez a lány csak kihasznál. Tökéletes vagy arra hogy a neten úgymond futsz utána és közben bármikor kinyomhat ha épp nem kellesz neki, vagy un téged/van jobb dolga.
2021. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A távol levő személy "értékét" erősen növeli a távolság és a mindennapos megnyilvánulások hiánya.
2021. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második kommentelőnek, vagy nemtudom hogy ugyanaz a személy vagy-e. :D Nemhinném hogy "kihasználna", és itt kicsit felületesen beszéltem a dolgokról, és a lényeget szerettem volna leírni, a problémámat hogy, ezzel, el rontottam-e. Jópárszor volt olyan helyzet, hogy, azt mondhatta volna hogy, nagyjó, akkor ennet itt úgymond "teljesen vége", akkor tartott egy kis szünetet, azt, mégis ittvagyunk, és megbeszéltük.Őt nem olyannak ismerem hogy csak úgy "kinyomna", már csak a vele történtek miatt is. Szóval, azért úgy, mondj hasonlóakat, hogy itt ide csak felületesen, és a lényeget írtam le, a problémám, amin tegnap elgondolkoztam.:D
2021. okt. 3. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Találkozz vele!

Aztán majd alakul pro vagy kontra...

2021. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is találkoznotok kéne. Csak élőben érdemes az érzéseitekről beszélgetni.")
2021. okt. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!