Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom ex-ének tetszem?

Figyelt kérdés
Bejön a csaj, de a haverom eléggé kikészülne.

2021. okt. 4. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már exe a barátodnak, tehát szabad a pálya, csakhogy emiatt a barátod biztosan elvesztenéd. Ezek után mérlegelj: barátság, vagy új (egyelőre bizonytalan kimenetelű) ismeretség.
2021. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Válastás elé kerültél haver. Két opció van. Vagy a haver vagy a buksza.
2021. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De érdekes ma mindenkinek a haverja csaja tetszik...nézd az előző kérdést is, ha csak nem te voltál az is.
2021. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor barát vagy haver? Mert nem mindegy.
2021. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:
88%
Szerintem beszélj a barátoddal. Ha a szétválás után "normális" viszonyban maradt a csajjal, akkor nem lesz kifogása a kapcsolatotok ellen, de ha az maradt meg benne, hogy látni sem bírja a csajt, akkor bizony neked kell döntened, hogy melyiküket szeretnéd...
2021. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha tisztességes vagy offolod a csajt, ha megbízhatatlan akkor összejöttök.

Egyébként engem nem érdekelne ha összejön az exemmel egy haverom, csak az zavarna ha hozná közös programokra mert ki nem állhatom egyik szennyt se.

De én nem jönnék össze egy haverom exével se, nem vagyok gennyláda.

2021. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a barátunk kiszemeltjére, barátnőjére ÉS exére egy-két kivételt leszámítva SOHA nem mozdulunk rá.
2021. okt. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat srácok! Megkérdeztem, azt mondta hogy nála meg mindig tart az érzés uh rosszul esne neki.
2021. okt. 5. 09:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tapintatosan közöld a lánnyal, hogy NEM.
2021. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!