Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt veszem észre, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt veszem észre, hogy a kiszemeltem szünetenként engem néz, szerintetek akkor most tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem a suliban. Napi szinten találkozunk. Ma pl. lementünk szünetre az udvarra és azt vettem észre hogy engem néz állandóan, amikor meg én nézek oda akkor elpirul és elkapja a fejét. Akkor most tetszek neki?

2021. okt. 4. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket könnyen be is képzelheti magának az ember, kérd meg egy barátnődet, hogy ő is figyelje az illetőt, ha ő is úgy látja hogy téged néz, akkor valószínűleg igen:)
2021. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
holnap megpróbálom újra kideríteni akkor majd irom hogy mi történt :D
2021. okt. 4. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján tetszel neki, csak még nem akar (nem mer?) lépni, fél az elutasítástól. Ha tovább is ezt teszi, akkor lépj Te a tettek mezejére.
2021. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban úgy történt minden, ahogy leírtad, akkor valószínüleg tetszel neki.:)
2021. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi történt?
2022. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KamillaRealFox válasza:
100%
Ugyanez volt velem, de nem lett belőle semmi, mert se nem ő, se nem én nem mertünk lépni. Nem rég láttuk egymást, ugyanazt csinálta, mint régebben, de engem már egyáltalán nem érdekel. Úgyhogy ha tetszik szerintem lépj te, mielőtt túl késő
2022. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már sajnos elutasított engem, de viszont köszi még egyszer a válaszokat!!
2022. máj. 25. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!